کد خبر: 109794 A

با حضور سرپرست وزارت آموزش وپرورش:

در این جلسه هم اندیشی یک روزه مصوب شد با توجه به اهمیت بحثبودجه ریزی عملیاتی نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی بودجه ریزی عملیاتی در نشست‌های آتی برنامه ریزی شود.

ایلنا: با حضور علی اصغر فانی، سرپرست وزارت آموزش وپرورش، سومین جلسه هم اندیشی توسعه منابع و پشتیبانی آموزش وپرورش کشور در باشگاه فرهنگیان تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه هم اندیشی یک روزه مصوب شد با توجه به اهمیت بحثبودجه ریزی عملیاتی نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی بودجه ریزی عملیاتی در نشست‌های آتی برنامه ریزی شود.

براساس این گزارش، در این نشست مقرر شد با توجه به نقش و جایگاه حساس امور مالی در تهیه و ارسال اطلاعات آماری به مراجع ذی ربط ‌‌نهایت دقت به عمل آید، همچنین مقرر شد نتایج بررسی گزارش تفریغ بودجه سال ۹۰ ارسالی به ادارات کل آموزش وپرورش استان‌ها به دفتر معاونت مربوطه ارسال شود.

این گزارش می‌افزاید: بهره‌مندی بیماران صعب العلاج از خدمات اسکان برای درمان در شهر تهران با معرفی نامه اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه، اقدام ادارات کل آموزش وپرورش استان‌ها نسبت به کسر حق بیمه عمر سهم دولت براساس بخشنامه صادره، عملیاتی شدن سیستم حسابداری مدارس و سیستم سامانه اموال در کلیه استان‌ها، بررسی روش‌های جدید مدیریت مالی برای ارتقای کارآیی و صرفه جویی درونی آموزش وپرورش و ارائه پیشنهاد در این زمینه، بررسی وارائه راهکار در خصوص روش‌های مشارکتی اداره مدارس و اعمال مدیریت مالی از طریق آن‌ها، ارائه اطلاعات و تعیین تکلیف حقوق شاغلان به سازمان بازنشستگی و کسر مقرری ماه اول از دیگر مصوبات سومین نشست هم اندیشی معاونان توسعه منابع و پشتیبانی ادارات کل آموزش وپرورش استان‌های کشور می‌باشد.

استان های کشور بازنشستگی بودجه حقوق درمان دولت شهر تهران صرفه جویی آموزش وپرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر