کد خبر: 113324 A

امروز در مراسم معارفه مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام شد؛

روح الله عالمی به عنوان رئیس هیات مدیره، شهاب الدین غندالی به عنوان مدیرعامل و امید علی، سید محسن گلدان ساز و اسماعیلی دانا به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب و معرفی شدند.

ایلنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در جلسه معارفه مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان، از افزایش اعضای هیئت مدیره این صندوق به ۱۱ نفر با هدف ارتقای بهره‌وری خبر داد.

به گزارش ایلنا، وحید کیارشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در مراسم معارفه شهاب‌الدین غندالی به عنوان مدیر عامل جدید صندوق ذخیره فرهنگیان، با اشاره به تفکیک مدیر عاملی صندوق از ریاست هیئت مدیره و افزایش تعداد اعضای هیئت مدیره به ۱۱ نفر، اظهار امیدواری کرد که این اقدام موجبات ارتقای بهره‌وری صندوق و استفاده از ایده‌های نو را فراهم سازد.

وی از عضویت مرتضی حاجی و حسین مظفر در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و از زحمات و تلاش‌های یزدیخواه و نوری تشکر کرد.

کیارشی با اشاره به تغییرات ایجاد شده، اضافه کرد: روح الله عالمی به عنوان رئیس هیات مدیره، شهاب الدین غندالی به عنوان مدیرعامل و امید علی، سید محسن گلدان ساز و اسماعیلی دانا به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب و معرفی شدند.

بهره وری معارفه معاون وزارت آموزش و پرورش هیئت مدیره اعضای افزایش ذخیره فرهنگیان صندوق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر