کد خبر: 117565 A

قائم مقام رییس دانشگاه آزاد و رییس شورای راهبردی حوزه علوم پزشکی با صدور حکمی دکتر علی اکبر ولایتی را به عنوان عضو بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان منصوب کرد.

ایلنا: با حکمی از سوی قائم مقام رییس دانشگاه و رییس شورای راهبردی درحوزه علوم پزشکی دکتر علی اکبر ولایتی به عنوان عضو بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش ایلنا، باقر لاریجانی قائم مقام رییس دانشگاه و رییس شورای راهبردی حوزه علوم پزشکی با صدور حکمی دکتر علی اکبر ولایتی را به عنوان عضو بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان منصوب کرد.

در متن حکم دکتر ولایتی آمده است:
جناب آقای دکتر ولایتی
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
سلام علیکم
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی در طول حیات خود نقش ارزنده‌ای در تامین نیروی انسانی مورد نیاز نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران داشته است. واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با بهره‌مندی از دانش اعضای هیات علمی مهد پرورش متخصصان و کار‌شناسان متعهد و کارآمد در حیطه پزشکی هستند که البته با بازنگری ساختار و استفاده از سایر ظرفیت‌های موجود، زمینه ارتقای کیفی بیش از پیش آموزش، پژوهش و ارائه خدمات در این مجموعه عظیم علمی فراهم است.
یکی از مهم‌ترین بسترهای آموزش، پژوهش و ارائه خدمات سلامت در شهر تهران، بیمارستان فرهیختگان است که مراحل نهایی آمادگی و تجهیز آن در حال پیگیری است. مسلما راه اندازی این مجموعه درمانی با بیش از ۳۰۰ تخت بیمارستانی ظرفیت ارائه خدمات آموزش بالینی را در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای چشمگیری خواهد داد.
نظر به تعهد و تجربیات گرانقدر جنابعالی در حوزه علوم پزشکی، به عنوان عضو بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان منصوب می‌گردید تا دانشگاه را در تحقق چشم اندازهای رفیع آن در گسترش ارائه خدمات درمانی یاری فرمایید.
امید است با عنایت خداوند متعال و استفاده از کلیه ظرفیت‌های موجود، دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی سرآمد در حیطه علوم پزشکی در سطح منطقه و جهان گردد.
توفیق همگان را درراه اعتلای دانش از خداوند متعال خواستارم.
دکتر باقر لاریجانی
قائم مقام رییس دانشگاه

انقلاب اسلامی بیمارستان دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی سلامت شهر تهران علوم پزشکی علوم پزشکی شهید بهشتی علی اکبر ولایتی نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر