کد خبر: 118776 A

وزیر آموزش و پرورش:

می‌خواهیم زمینه‌ای فراهم شود که دختران دانش آموز راحت‌تر در مدارس درس بخوانند / محرم سازی مدارس دختران کاری نیست که طی یک یا دو سال انجام شود و این امر نیاز به وقت و همچنین هزینه دارد.

ایلنا: وزیر آموزش و پرورش از تشکیل چهار کمیته از سوی این وزارتخانه برای بررسی مشکلات موجود خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ فانی صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک این چهار کمیته مشکلات را شناسایی و اقدامات لازم را برای حل مشکلات و بهبود هر چه بیشتر امور انجام دهیم.

وی در پاسخ به سوالی درمورد محرم سازی مدارس دخترانه گفت: می‌خواهیم زمینه‌ای فراهم شود که دختران دانش آموز راحت‌تر در مدارس درس بخوانند.

وی با تاکید براینکه محرم سازی مدارس دخترانه زمانبر است و بودجه می‌طلبد، افزود: محرم‌سازی مدارس دختران کاری نیست که طی یک یا دو سال انجام شود و این امر نیاز به وقت و همچنین هزینه دارد.

فانی همچنین به اولویت خود در آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: توسعه مشارکت در همه زمینه های آموزش و پرورش، مشارکت اولیاء و دانش آموزان در مدرسه، توسعه بخش خصوصی از جمله این اولویت ها است.

وی عملیاتی کردن بودجه آموزش و پرورش را از دیگر اولویت ها عنوان کرد و گفت: سرانه‌ای کردن بودجه و ارتقاء کیفیت مدیریت آموزشگاهی از دیگر محورهایی است که مورد توجه خاص قرار دارد.

آموزش و پرورش بخش خصوصی بودجه دانش آموز دانش آموزان دولت محرم مدرسه مشکلات وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر