کد خبر: 121504 A

رئیس آموزش و پرورش استثنایی تهران؛

مدیران مدارس عادی می‌توانند دانش آموز مورد نظر را پس از شناسایی از طریق سامانه مراکز آموزشی و توان بخشی مشکلات ویژه یادگیری به این مراکز معرفی و ارجاع دهند / این خدمات آموزشی و توان بخشی رایگان بوده و از افت تحصیلی دانش آموزان می‌کاهد.

ایلنا: رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران اعلام آمادگی کرد با ایجاد مراکز ویژه مشکلات یادگیری، دانش آموزان با بهره هوشی عادی در مدارس عادی را که دارای مشکل و نارسایی در خواندن، نوشتن هستند راتحت پوشش قراردهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛، وجیهه الله پرویزی با اعلام خبر تاسیس و فعالیت مراکز ویژه مشکلات یادگیری خدمتی در جهت کاهش افت تحصیلی مدارس عادی شهر تهران گفت: این خدمات آموزشی و توان بخشی رایگان بوده و از افت تحصیلی دانش آموزان می‌کاهد.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران متولی آموزش و پرورش و توان بخشی دانش آموزان استثنایی و تلفیقی است، افزود: علاوه بر این سازمان با ایجاد مراکز ویژه مشکلات یادگیری، آمادگی کامل دارد که دانش آموزان با بهره هوشی عادی، در مدارس عادی که دارای مشکل و نارسایی در خواندن، نوشتن و مفاهیم ریاضی هستند را تحت پوشش قرار دهد.

به گفته پرویزی مدیران مدارس عادی می‌توانند دانش آموز مورد نظر را پس از شناسایی از طریق سامانه مراکز آموزشی و توان بخشی مشکلات ویژه یادگیری، به آدرسwww. chwld. ir، به این مراکز معرفی و ارجاع دهند.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران ادامه داد: مدیران مدارس عادی می‌توانند دانش آموز مورد نظر را پس از شناسایی از طریق سامانه مراکز آموزشی و توان بخشی مشکلات ویژه یادگیری، به آدرسwww. chwld. irبه این مراکز معرفی و ارجاع دهند.

آموزش و پرورش افت تحصیلی بهره هوشی پوشش دانش آموز دانش آموزان شهر تهران مشکلات مراکز عادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر