کد خبر: 121574 A

تغییر مدیریت‌ها و ورود فکر، ایده و انگیزه جدید می‌تواند روند خدمت رسانی به مردم را بهتر کند / مدیران وظیفه تسهیل‌گری و فراهم آوردن زمینه خدمات بهتر را برعهده دارند.

ایلنا: معاون آموزشی وزیر علوم با تاکید بر اینکه هدف همه ما خدمت به مردم است، گفت: ارائه خدماتی بهتر، شفاف و بدون تبعیض اعتقاد مردم را به نظام و ارزش‌ها پیش از گذشته خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ " جعفر میلی منفرد " در مراسم تودیع رئیس قبلی و معارفه رئیس جدید مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی، گفت: تغییر مدیریت‌ها و ورود فکر، ایده و انگیزه جدید می‌تواند روند خدمت رسانی به مردم را بهتر کند.

وی با اشاره به اینکه بار اصلی خدمت به دانشگاهیان و مردم در مجموعه وزارت علوم بر دوش کارکنان است، افزود: مدیران وظیفه تسهیل‌گری و فراهم آوردن زمینه خدمات بهتر را برعهده دارند.

وی به تغییرات در حوزه معاونت آموزشی اشاره کرد و افزود: تغییر مدیریت‌ها و ورود فکر، ایده و انگیزه جدید می‌تواند روند خدمت رسانی به مردم را بهتر کند.

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری همچنین از اقدامات دکتر عامری در مدت ۸ سال تصدی مسئولیت مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی تشکرکرد.

در ادامه رییس جدید مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی ابراز امیدواری کرد با همکاری کارکنان مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی بتوانند وظایفی که در ساختار وزارت علوم برعهده این مرکز گذاشته است را به نحو احسن انجام دهند.

سعدان ذکایی خاطرنشان کرد: ‌با انجام دادن وظایف به نحو احسن به اهداف برنامه پنجم توسعه در مورد افزایش کیفیت آموزشی دانشگاه‌ها دست خواهیم یافت.

آموزش عالی برنامه پنجم توسعه خدمت رسانی به مردم معارفه معاون وزارت علوم علوم آموزشی خدمات تبعیض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر