کد خبر: 121599 A

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش:

داوطلبان باید در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات سجلی و تحصیلی خود از سامانه مورد نظر به منطقه محل اخذ دیپلم مراجعه و این مغایرت را اعلام کنند تا اقدامات لازم برای اصلاح آن صورت گیرد و اطلاعات صحیح به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود.

ایلنا: رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش از مفتوح بودن سامانه ساهت برای اخذ کد سوابق تحصیلی دانش‌آموزان جهت ارائه به سازمان سنجش، خبر داد.

به گزارش ایلنا، " عبدالرسول عمادی " رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش اظهار داشت: داوطلبانی که دیپلم خود را در یکی از رشته‌های تحصیلی ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی در سال ۱۳۸۴ و بعد از آن اخذ نموده‌اند، می‌توانند با ورود به سامانه ساهت به نشانیwww. dipcode. medu. irاز صحت اطلاعات سجلی و سوابق تحصیلی اطمینان حاصل کنند و کد سوابق تحصیلی خود را برای ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ دریافت کنند.

وی افزود: داوطلبان باید در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات سجلی و تحصیلی خود از سامانه مورد نظر به منطقه محل اخذ دیپلم مراجعه و این مغایرت را اعلام کنند تا اقدامات لازم برای اصلاح آن صورت گیرد و اطلاعات صحیح به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود.

آموزش و پرورش ادبیات دانش آموزان دیپلم سازمان سنجش سازمان سنجش آموزش کشور فیزیک کنکور وزارت آموزش و پرورش تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر