کد خبر: 126343 A

با حضور میرزاده و ترکان؛

این سر در در متراژ ۲۰۰ مترمربع با سبک معماری بومی منطقه جنوب و رعایت نمادهای سنتی و ایرانی ساخته شده است و کاملا هماهنگ با سایر ساختمان‌های موجود در این واحد دانشگاهی بنا شده است.

ایلنا: سردر اصلی دوم و کتابخانه تخصصی اهل بیت(ع) واحد بندرعباس امروز با حضور دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استاندار، معاونان و سایر مسوولان افتتاح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، این سردر در متراژ ۲۰۰ مترمربع با سبک معماری بومی منطقه جنوب و رعایت نمادهای سنتی و ایرانی ساخته شده است و کاملا هماهنگ با سایر ساختمان‌های موجود در این واحد دانشگاهی بنا شده است.

همچنین در این مراسم فاز اول کتابخانه تخصصی اهل بیت(ع) شامل دو بخش دیجیتال و فیزیکی با متراژ حدود ۸۰۰ مترمربع افتتاح شد که شامل ۵۰۰۰ جلد کتاب و ۴۰ عنوان مجله و دسترسی به کتابخانه دیجیتال اهل بیت(ع) با ۲۰ هزار عنوان کتاب و ۲۰ هزار عنوان مقاله است.

علاوه بر این ۵۰۰ عنوان کتاب نیز به عنوان منابع اصلی بر روی سرور این دانشگاه نیز قرار گرفته است.

در این مراسم معاونان فرهنگی، هماهنگی، پارلمانی و علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.

همچنین اکبر ترکان مشاور عالی رئیس جمهور، مهدی باقری رئیس واحد بندرعباس، هوبه تحویلداری معاون عمرانی واحد و محسن دهقانی معاون پژوهش و فناوری واحد و سایر مسوولان، رییس دانشگاه آزاد اسلامی را همراهی کردند.

اکبر ترکان اهل بیت دانشگاه آزاد اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی روابط عمومی علوم پزشکی فناوری معماری نمایندگان مجلس شورای اسلامی کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر