کد خبر: 128402 A

هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه توانمندیهای آموزشی و مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی و آشنایی هر چه بیشتر صاحبان صنایع، مخترعین و صاحبان ایده، مسوولین اجرایی مرتبط با امر کارآفرینی و اشتغال و همچنین عموم مردم با امکانات، پتانسیل‌ها و رشته‌های در حال اجرا در مراکز آموزش علمی کاربردی تهران است.

ایلنا: دومین نمایشگاه ملی اشتغال و توسعه کارآفرینی همزمان با هفته پژوهش و فناوری و درکنار چهاردهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ این نمایشگاه از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران از ۲۳ آذرماه تا ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش؛ هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه توانمندیهای آموزشی و مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی و آشنایی هر چه بیشتر صاحبان صنایع، مخترعین و صاحبان ایده، مسوولین اجرایی مرتبط با امر کارآفرینی و اشتغال و همچنین عموم مردم با امکانات، پتانسیل‌ها و رشته‌های در حال اجرا در مراکز آموزش علمی کاربردی تهران است.

در این نمایشگاه بیش از ۳۰ مرکز آموزش علمی کاربردی استان تهران در ۶ بخش این نمایشگاه شامل معرفی کارآفرینان و مولدان اشتغال، معرفی رشته‌ها و مشاغل قابل احراز دانشگاه جامع علمی کاربردی، کلینیک اشتغال و توسعه کارآفرینی، نمایشگاه مشاغل، مشاغل بومی و خانگی و نمایشگاه عکس و تولیدات مولتی مدیا مشاغل حضور خواهند داشت.

استان تهران اشتغال فناوری توسعه علمی نمایشگاه کاربردی کارآفرینی صاحبان آذرماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر