کد خبر: 133729 A

تامین امنیت دانش آموزان در مدارس بعنوان اولویت جدی خواهد بود و کمترین اغماضی در این زمینه صورت نخواهد گرفت.

ایلنا: به دنبال زلزله ۵/۵ ریشتری صبح امروز در شهرستان بستک مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در راس هیاتی با حضور در منطقه زلزله زده بستک از مدارس این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، احمد آخوندی به همراه مدیرکل نوسازی مدارس استان در این بازدید از مدارس تخریبی و مدارس در معرض خطر بازدید و دستورات لازم را صادر کرد.

برپایه این گزارش مدیرکل آموزش و پرورش استان پس از بازدید نهایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط لازم جهت فراهم شدن فرصت تحصیل برای دانش آموزانی که مدارس آنان غیر قابل استفاده یا در معرض خطر می‌باشد در اسرع وقت فراهم و وقفه‌ای در روند تحصیلی دانش آموزان ایجاد نخواهد شد.

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش هرمزگان در رصد دقیق جرئیات مدارس تخریبی یا در معرض خطر گزارش نهایی را آماده کرده است که امیدواریم با مشارکت خیرین عزیز و مساعدت شورای برنامه ریزی استان اعتبار لازم جهت نوسازی و بازساری مدارس آسیب دیده در اختیار نوسازی و آموزش و پرورش استان قرار گیرد.

به گفته آخوندی تامین امنیت دانش آموزان در مدارس بعنوان اولویت جدی خواهد بود و کمترین اغماضی در این زمینه صورت نخواهد گرفت.

شایان ذکر است؛ در جریان این زلزله ۱۵ مدرسه شهرستان بستک دچار خسارت شده ومدارس این شهرستان از فردا باز است.

زلزله بستک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر