کد خبر: 133740 A

کلاس‌های درس دانش آموزان شین آبای در برای درمان به تهران آمده‌اند همه روزه به طور مستمر در ساعت‌هایی که از قبل برنامه ریزی شده در محل بیمارستان به همراه کتب آموزشی درحال برگزاری است.

ایلنا: آموزش و پرورش شهر تهران در راستای استمرار فرآیند آموزش و جبران و ترمیم آموزش دروس پایه‌ای دانش آموزان مصدوم شین آبادی، امکانی را فراهم کرده است تا معلمان با حضور در محل بیمارستان این دانش آموزان، آموزشهای لازم را به آن‌ها بدهند.

به گزارش ایلنا، در پی دریافت خبر بستری شدن دانش آموزان مصدوم سانحه روستای شین آباد در یکی از بیمارستان‌های واقع در منطقه شش تهران بلافاصله همکاران دوره ابتدایی به منظور دلجویی از این عزیزان و با توجه به ابراز شوق فراوان آنان نسبت به آموختن و درس گرفتن، در محل بیمارستان حضور یافته و در تعطیلات هفته گذشته تاکنون تا کنون، به طور مداوم در محل بیمارستان حاضر شده و به دانش آموزان تدریس می‌کنند تا هم التیامی باشد بر جراحت‌های دردناک آنان و هم اینکه دانش آموزان از درس‌های خود عقب نیافتند.

کلاس‌های این دانش آموزان همه روزه به طور مستمر در ساعت‌هایی که از قبل برنامه ریزی شده در محل بیمارستان به همراه کتب آموزشی درحال برگزاری است.

آموزش و پرورش بیمارستان تعطیلات دانش آموزان درمان شهر تهران تهران محل سانحه آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر