کد خبر: 138776 A

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش:

امسال مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان به کیفیت بخشی به آموزش و فعالیت‌ها در آموزش و پرورش اختصاص یافته است تا از این طریق به افزایش کیفیت در پژوهش سراهای دانش آموزی و حوزه‌های مرتبط کمک شود.

ایلنا: معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در هفته اول تیر ۹۳ خبر داد و گفت: از سال آینده آزمون راهیابی به مدارس نمونه و تیزهوشان به صورت جداگانه برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، " علی زرافشان " معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در جمع معاونین آموزش متوسطه ادارات آموزش و پرورش استان کرمان گفت:

باید سند تحول بنیادین در دستور کار جلسات گذاشته شود و سهم هر کس در اجرایی شدن این سند مشخص شود و حتی اگر بتوانیم بخشی از این سند را اجرا کنیم، آموزش و پرورش دیگری خواهیم داشت.

وی در مورد طبقاتی شدن مدارس و افزایش مدارس خاص و توسعه آن در سال‌های اخیر اظهار داشت: در وزارتخانه کارگروهی برای بررسی وجلوگیری از آسیب‌های این کار در نظر گرفته شده است که تجدید نظر احتمالی در آن بر اساس کار کار‌شناسی شده صورت می‌پذیرد.

زرافشان کیفیت بخشی به آموزش و فعالیت‌ها در آموزش و پرورش را در دستور کار این وزارتخانه عنوان کرد و افزود: در همین راستا امسال مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان به این امر اختصاص یافته است تا از این طریق به افزایش کیفیت در پژوهش سراهای دانش آموزی و حوزه‌های مرتبط کمک شود.

وی از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در هفته اول تیر ۹۳ خبر داد و گفت: از سال آینده آزمون راهیابی به مدارس نمونه و تیزهوشان به صورت جداگانه برگزار خواهد شد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان معاون وزارتخانه وزیر آموزش و پرورش آزمون آموزش دولتی مدارس نمونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر