کد خبر: 149655 A

وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان را پیگیری می‌کنم و به دنبال تأمین نیروی تربیت بدنی با تصویب و همیاری مجلس شورای اسلامی هستیم.

ایلنا: وزیر آموزش و پرورش گفت: پیگیری خواهم کرد که پرداختی به معلمان ابتدایی افزایش پیدا کند.

به گزارش ایلنا، " علی اصغر فانی " وزیر آموزش و پرورش به صورت سر زده در جمع معلمان مدارس ابتدایی منطقه هجده تهران حاضر شد و از نزدیک با آن‌ها گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش ایلنا، فانی در جمع این معلمان از آغاز دیدارهای سرزده در مدارس خبر داد و گفت: از امروز به صورت سرزده در جمع معلمان و همکاران شاغل در مدارس حضور یافته تا علاوه بر توفیق زیارت معلمان و دانش آموزان با نشاط، همکاران ما رو در رو و بدون واسطه حرف‌های خود را بیان کنند و تلاش می‌کنیم تا با شناخت خوب مسائل، به دنبال رفع آن‌ها و ارائه راهکار باشیم.

وی در پاسخ به پرسش یکی از معلمان در مورد سختی کار و دشواری‌های معلمی در دوره ابتدایی بیان داشت: معلمان ابتدایی در بنای آموزش نقش بسزایی را برعهده دارند؛ با همت دولت، بودجه آموزش و پرورش در سال جدید افزایش قابل قبولی یافته است یعنی دولت که کلی بدهکاری را تحویل گرفته است، تلاش می‌کند که مشکلات مالی آموزش و پرورش را برطرف سازد و رئیس جمهور ابراز امیدواری کرده‌اند که هرچه بیشتر به آموزش و پرورش آینده سازان انقلاب اسلامی پرداخته شود؛ این در حالی است که بودجه کشور فقط با افزایش کمتری مواجه می‌باشد و من پیگیری خواهم کرد که پرداختی به معلمان ابتدایی افزایش پیدا کند.

فانی به پرسش معلمی که خواهان قانونی شدن اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش شده بود، پاسخ داد: خودم را خدمتگزار همه معلمان می‌دانم؛ اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان را پیگیری می‌کنم و به دنبال تأمین نیروی تربیت بدنی با تصویب و همیاری مجلس شورای اسلامی هستیم.

به گزارش ایلنا، در این دیدار معلمان و مسئولان مدارس ابتدایی جاویدمهر و امیرکبیر منطقه ۱۸ از نزدیک به طرح پرسش‌ها و نظرات خود در مسائل مختلف پرداختند و وزیر آموزش هم به آنان پاسخ داد.

آموزش و پرورش انقلاب اسلامی بودجه دانش آموزان دولت رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی مشکلات مالی وزیر آموزش و پرورش معلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر