کد خبر: 151508 A

باقر لاریجانی خبر داد:

سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی براساس شرایط موجود و متناسب با برنامه‌های آتی با هدف ارتقاء کیفی و کمی، گسترش مراکز تحقیقاتی و راه‌های ارتقا خدمات در شبکه بیمارستانی و چگونگی بین المللی کردن حوزه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی طراحی شده است.

ایلنا: قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی از تدوین سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارتقای کیفی و کمی حوزه علوم پزشکی خبر داد.

به گزارش ایلنا، " باقر لاریجانی " قائم مقام رییس دانشگاه آزاد در حوزه علوم پزشکی با اشاره به برگزاری دومین نشست دست اندرکاران حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در روز ۱۸ اسفند، گفت: دومین نشست سراسری دست اندرکاران حوزه علوم پزشکی در ادامه نشست‌های قبلی و با هدف بررسی چالش‌های این حوزه و ارائه راهکار برای آن برگزار می‌شود.

دکتر لاریجانی افزود: در اولین نشست چالش‌های حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد توسط کمیته‌ای از اساتید و کار‌شناسان بررسی و راهکارهای ارائه شده به عنوان برنامه‌های آتی در دستور کار قرار گرفت.

وی از تدوین سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و اظهار داشت: سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی براساس شرایط موجود و متناسب با برنامه‌های آتی با هدف ارتقاء کیفی و کمی، گسترش مراکز تحقیقاتی و راه‌های ارتقا خدمات در شبکه بیمارستانی و چگونگی بین المللی کردن حوزه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی طراحی شده است.

دکتر لاریجانی همچنین از تشکیل کمیته‌ای برای عملیاتی کردن این برنامه‌ها در حوزه علوم پزشکی خبر داد و افزود: اعضای این کمیته از میان اساتید و محققان دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شده‌اند.

وی در پایان گفت: امیدواریم در سال آتی دست اندرکاران حوزه علوم پزشکی بتوانند با یک برنامه منظم به سمت اجرایی کردن برنامه‌های پیش بینی شده حرکت کنند.

دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی توسعه خبر حوزه هدف سند لاریجانی تدوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر