کد خبر: 156852 A

چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو همچون سال گذشته در یک مرحله‏ و به صورت آزمون چندگزینه‌ای، ۱۹ اردیبهشت ماه ‏سال ۱۳۹۳برگزار خواهد شد.

ایلنا: مهلت ثبت‌نام در چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۳ تمدید شد.

به گزارش ایلنا، بنا بر اعلام دبیرخانه چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو، به دلیل درخواست‌های مکرر نهادهای ترویجی و علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه ‏در مسیر ثبت‌نام از جمله ترافیک بالای پایگاه اینترنتی ستاد نانو، مهلت ثبت‌نام در مسابقه که تا ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۲ اعلام شده ‏بود، تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۳ تمدید شد. ‏

نهادهای ترویجی در صورت بروز هرگونه مشکل در مسیر ثبت‌نام گروهی یا چنانچه برنامه‌های ثبت‌نام گروهی آن‌ها در تاریخ‌های ‏بعد از زمان تمدید شده طراحی شده است، لازم است به منظور هماهنگی با دبیرخانه مسابقه تماس حاصل کنند.

همچنین نهادهای ‏ترویجی که قصد دارند با ثبت‌نام گروهی و ثبت حدنصاب ثبت‌نام، امتیاز مرکز آزمون را کسب نمایند در نظر داشته باشند که به منظور ‏قطعی کردن مرکز آزمون خود و عقد قرار داد با دبیرخانه، در اولین فرصت درخواست رسمی خود را از طریق پست الکترونیکی ‏competition @ nano. ir‏ به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو همچون سال گذشته در یک مرحله‏ و به صورت آزمون چندگزینه‌ای، ۱۹ اردیبهشت ماه ‏سال ۱۳۹۳برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون برگزاری چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو به‎ ‎پایگاه ‏اینترنتی مسابقه‎ ‎ مراجعه کنند یا با شماره ‎ ۰۹۱۹۰۴۲۴۲۰۵تماس بگیرند. ‏

ترافیک فناوری ملی آزمون صورت مسابقه چهارمین تمدید مهلت نانو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر