کد خبر: 170572 A

اوطلبان می‌توانند از ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۴ خرداد ماه با مراجعه با پایگاه اینترنتی WWW. AZMOON. ORG و وارد کردن اطلاعات ثبت نام نسبت به کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کار‌شناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۳ را روز یکشنبه ۴خرداد ماه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ناصراقبالی در نشست خبری که امروز در محل مرکز آزمون دانشگاه آزاد برگزار شد گفت: داوطلبان می‌توانند از ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۴ خرداد ماه با مراجعه با پایگاه اینترنتی WWW. AZMOON. ORG و وارد کردن اطلاعات ثبت نام نسبت به کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد چنانچه داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه از نظر مشخصات فردی؛ دین زبان خارجه و یا عکس ملاحظه کردند لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص دانشگاهی که به عنوان حوزه برگزاری انتخاب کرده‌اند، مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون در مورد زمان رفع نفص کارت ورود به جلسه گفت: زمان رفع نقص روزهای دوشنبه ۵ خرداد و چهارشنبه ۷ خرداد از صبح ساعت ۹ الی ۱۳ و بعدازظهر از ساعت ۱۴الی ۱۸ است.

وی افزود: داوطلبان در نظر داشته باشند از زمانی که کارت ورود به جلسه خود را دریافت می‌کنند باید شماره داوطلبی خود را یادداشت کرده و آن را تا پایان زمان اعلام نتایج نگه دارند تا در هنگام دریافت کارنامه از پایگاه اینترنتی دچار مشکل نشوند.

اقبالی با اشاره به اینکه آزمون کار‌شناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ازاد در روزهای ۵ شنبه – جمعه و شنبه ۸و۹و۱۰ خرداد در سراسر کشور برگزار خواهد شد افزود: ازمون ارشد امسال در شش نوبت صبح و عصر در روزهای ۵ شنبه - جمعه و شنبه برگزار خواهد شد و در این آزمون ۵۵۰ هزار داوطلب با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی در مورد تعداد رشته محلهای انتخابی داوطلبان این دوره آزمون ارشد گفت: در این دوره داوطلبان از ۱۲۰ مجموعه و ۳۷۴۱ رشته محل را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند.

رئیس مرکز آزمون در باره رشته‌هایی که آزمون آن‌ها به صورت تشریحی برگزار خواهد شد سوالات برخی از محجموعه‌های ازمون هنر و معماری نوازندگی ساز جهانی، طراحی پارچه و لباس طراحی فضاهای آموزشی، برنامه ریزی شهری و منطقه‌ای طراحی شهری، معماری؛ طراحی صنعتی؛ تصویر سازی، نقاشی، هنرهای نمایشی دارای آزمون تشریحی است اما سایر مجموعه‌های امتحانی به صورت تستی برگزار خواهد شد.

اقبالی با تاکید بر اینکه هیچ یک از رشته‌های مقطع کار‌شناسی ارشد دارای مصاحبه نخواهد بود افزود: پیر‌ترین و جوان‌ترین شرکت آزمون امسال مردی ۷۱ ساله از تهران و خانمی ۱۴ ساله از تهران است.

دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی دین رقابت طراحی شهری مصاحبه معماری نقاشی هنر جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر