کد خبر: 181663 A

مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی خبرداد:

دوره آموزشی مدیریت و برنامه‌ریزی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در آموزش و پرورش به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر، به مدت ۱۶ ساعت و به صورت حضوری برای تمام کارکنان فرهنگی طراحی شده است.

مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی وزارت آموزش و پرورش گفت: دوره آموزشی مدیریت و برنامه‌ریزی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در آموزش و پرورش سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نادر منصورکیایی اظهار کرد: با هدف توانمندسازی کارکنان در زمینه شناخت آسیب های اجتماعی و راهکارهای پیشگیری از آن، دوره آموزشی «مدیریت و برنامه‌ریزی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی»، در آموزش و پرورش سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: دوره مذکور به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر، به مدت ۱۶ ساعت و به صورت حضوری برای تمام کارکنان فرهنگی طراحی شده است و در قالب آن، شرکت کنندگان با شیوه‌های برنامه ریزی برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی آشنا می‌شوند.

منصورکیایی با توجه به تمهیدات به عمل آمده از نظر تامین اعتبار و سرفصلهای دوره و زمان بندی پیش بینی شده، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که این دوره آموزشی بتواند طیف گسترده‌ای از کارکنان مدارس را تحت پوشش قرار داده و آنها را در زمینه مباحثمربوط به چگونگی مدیریت آسیبهای اجتماعی و رفتارهای پرخطر، توانمند کند.

آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش پوشش وزارت آموزش و پرورش آموزش مدیریت فرهنگیان پیشگیری برابر آموزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر