کد خبر: 182763 A

در واکنش به طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش مطرح شد؛

وزیر علوم در حال رفتن به زیر تیغ استیضاح است / باید به وزیر آموزش و پرورش زمان داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: شنیده‌ام رئیس جمهوری از یکی از افراد که احتمالا آقای مهر محمدی(رئیس دانشگاه فرهنگیان) است برای وزارت آموزش و پرورش برنامه خواسته است.

عبدالوحید فیاضی درگفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر افزود: اینکه این موضوع دلیلش به طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش مربوط باشدیا خیر نمی‌دانم.

وی با اشاره به اینکه طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش خیلی مناسب نیست، افزود: به هر حال اینکه از حوزه آموزشی طرح استیضاح دو وزیر؛ وزیر علوم و وزیر آموزش و پرورش در دستور کار است خیلی مناسب نیست و ممکن است هیات رئیسه فعلا در این زمینه اقدامی نکند و حداقل در مورد وزیر آموزش و پرورش این کار را خواهد کرد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات تصریح کرد: اگر چه عملکرد وزیر آموزش و پرورش خیلی قابل قبول نیست اما باید به او زمان داد.
فیاضی به طرح استیضاح وزیر علوم اشاره کرد و افزود: وزیر علوم در حال رفتن به زیر تیغ استیضاح است اما باید دید که از زیر این تیغ بیرون می‌آیدیا خیر.

آموزش و تحقیقات مجلس استیضاح رئیس دانشگاه کمیسیون آموزش و تحقیقات وزارت آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش هیات علوم رئیسه اقدامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر