کد خبر: 202768 A

این بار مقابل ساختمان آموزش و پرورش انجام گرفت؛

صدها تن از مربیان پیش دبستانی صبح امروز(دوشنبه ۱۷ شهریور) مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند / پلیس پلاکاردهای مربیان پیش دبستانی معترض را از آنان گرفته است.

صدها تن از مربیان پیش دبستانی صبح امروز(دوشنبه ۱۷ شهریور) مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تجمع کنندگان به صدور بخشنامه اخراج مربیان پیش دبستانی، اجرا نشدن قانون تعیین تکلیف آنان، استنکاف دولت از تخصیص ردیف بودجه استخدامی و توهین آقای عسگری آزاد، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در صحن علنی مجلس(که مربیان پیش دبستانی را بی‌سواد خوانده بود) معترض‌اند.

بر اساس این گزارش، تا این لحظه مقام مسئولی از وزارت آموزش و پرورش در جمع معترضان حاضر نشده است. این در حالی است که مقام‌های این وزارتخانه در تجمعات پیشین به آنان قول داده بودند تکلیف استخدامشان امروز مشخص شود.

منابع ایلنا حاضر در تجمع در عین حال گزارش داده‌اند پلیس پلاکاردهای مربیان پیش دبستانی معترض را از آنان گرفته است.

این مربیان دیروز(یکشنبه ۱۶ شهریور) نیز مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع کرده بودند و به آنان وعده داده شده بود امروز به مطالبات‌شان رسیدگی شود.

لازم به ذکر است وزیر آموزش و پرورش پیش‌تر قول داده بود آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی ۱۷ مرداد برگزار شود اما این آزمون به دلیل آنچه «اختصاص نیافتن ردیف بودجه از سوی دولت» اعلام شد، برگزار نشده است.

مربیان پیش دبستانی کارگران فرهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر