کد خبر: 211331 A

بنیانگذار دانشکده اقتصاد صنعتی شریف در گفت‌و‌گو با ابلنا:

هر چند که سرپرست وزارت علوم به خوبی اقدامات لازم را انجام می‌دهد، اما اگر نبود وزیر در وزارتخانه طولانی شود، احساس نگرانی برای دانشگاهیان پیش‌ می‌آید.

بنیانگذار دانشکده مدیریت و اقتصاد صنعتی شریف اظهار کرد: اگر در آغاز سال تحصیلی جدید وزیر در راس وزارت علوم قرار داشت، آرامش بیشتری در دانشگاه حاکم بود.

«علینقی مشایخی» در گفت‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: سال گذشته آرامش بیشتری بر دانشگا‌ه حاکم بود. هر چند که اکنون نیز به دلیل ویژگی‌های مدیریتی دکتر نجفی مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: البته اگر این وزارتخانه همچنان وزیر داشت و مجلس نیز به طور مداوم با وزیر چالش داشت نیز آرامش دانشگاه‌ها از بین می‌رفت.

بنیانگذار دانشکده مدیریت و اقتصاد صنعتی شریف تصریح کرد: هر چند که سرپرست وزارت علوم به خوبی اقدامات لازم را انجام می‌دهد، اما اگر نبود وزیر در وزارتخانه طولانی شود، احساس نگرانی برای دانشگاهیان پیش‌ می‌آید، بنابراین امیدواریم فردی که از نظر شخصیت و توانایی فکری بین دانشگاهیان مقبولیت دارد، انتخاب شود.

وی تاکید کرد: همچنین امیدواریم با آمدن وزیر جدید، چالش بین مجلس و وزارت علوم کمتر شود تا دانشگاه بتواند هرچه بهتر در زمینه توسعه علم و فناوری در کشور قدم بردارد.

اقتصاد علم و فناوری وزارت علوم وزارتخانه وزیر دانشگاه آرامش بیشتری شریف حاکم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر