کد خبر: 211680 A

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد:

داوطلبان کار‌شناسی ارشد در نظر داشته باشند که فقط در رشته‌های مجموعه امتحانی خود امکان انتخاب رشته را دارند؛ بنابراین امکان ثبت انتخاب رشته از سایر مجموعه‌های امتحانی در سامانه را نخواهند داشت.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: پذیرش در رشته محل‌های جدید مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد آغاز شد.

به گزارش ایلنا، مجتبی علوی فاضل با اعلام این خبر افزود: پذیرش در رشته محل‌های جدید مقاطع دکتری تخصصی و کار‌شناسی ارشد از ظهر امروز سه شنبه ۱۵ مهرماه آغاز و تا روز شنبه ۱۹مهرماه ادامه خواهد داشت.

علوی فاضل افزود: ‌داوطلبانی که در آزمون‌های سال ۹۳ شرکت کرده‌اند، در این مرحله می‌توانند، برای شرکت در تکمیل ظرفیت به سایت www. azmoon. org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در خصوص شرکت مجدد در پذیرش رشته محل‌های جدید کار‌شناسی ارشد و دکتری تخصصی گفت: پذیرفته شدگان مراحل قبلی، قبولی آن‌ها حفظ می‌شود و شرکت در پذیرش در رشته محل‌های جدید باعثحذف قبولی آن‌ها در مرحله قبل نخواهد شد. لذا پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان می‌توانند، برحسب علاقه یکی را انتخاب کرده و جهت ثبت نام به واحد مورد نظر مراجعه کنند.

معاونت سنجش و پذیرش در ادامه گفت: داوطلبان کار‌شناسی ارشد در نظر داشته باشند که فقط در رشته‌های مجموعه امتحانی خود امکان انتخاب رشته را دارند؛ بنابراین امکان ثبت انتخاب رشته از سایر مجموعه‌های امتحانی در سامانه را نخواهند داشت. به عنوان مثال شرکت کنندگان مجموعه حسابداری و مدیریت مالی می‌توانند گرایش‌های مدیریت مالی، حسابداری و حسابرسی را انتخاب کنند.

وی در پایان گفت: فقط داوطلبان دکتری که در جلسه مصاحبه حاضر بوده‌اند، می‌توانند در این تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد مصاحبه رشته پذیرش انتخاب مجموعه ارشد دکتری محل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر