کد خبر: 222854 A

دانشگاهیانی که به عنوان زائر اصلی و ذخیره در عمره دانشگاهیان انتخاب شده‌اند، باید از تاریخ اول تا هشتم آذرماه برای دریافت دفترچه راهنمای عمره و نهایی کردن ثبت نام به سایت لبیک مراجعه کنند.

نتایج قرعه کشی عمره دانشگاهیان اعلام شد و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت لبیک برای آگاهی از نتایج قرعه کشی، از کد ملی خود به عنوان شناسه و از شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور استفاده و از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.

به گزارش ایلنا، دانشگاهیانی که به عنوان زائر اصلی و ذخیره در عمره دانشگاهیان انتخاب شده‌اند، باید از تاریخ اول تا هشتم آذرماه برای دریافت دفترچه راهنمای عمره و نهایی کردن ثبت نام به سایت لبیک مراجعه کنند.

لازم به ذکر است؛ در دفترچه راهنما کلیه مراحل اجرایی، اعم از نحوه افتتاح حساب، اخذ گذرنامه و مجوز خروج از کشور، زمان تحویل مدارک و زمان اعزام نکات لازم توضیح داده خواهد شد.

گفتنی است؛ زمان شرکت پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره در دوره‌های آموزش مجازی متعاقبا از سایت لبیک اعلام خواهد شد و لازم نیست از هم اکنون برای این دوره‌ها اقدام کنند.

قابل توجه دانشجویانی که در قرعه کشی انتخاب نشده‌اند

دانشگاهیانی که در قرعه کشی عمره دانشگاهیان پذیرفته نشده‌اند می‌توانند از ۲۰ تا ۲۸ آبان ماه با مراجعه به سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان و شرکت در دوره‌های آموزشی و کسب امتیاز لازم در آن، در قرعه کشی مجدد عمره شرکت کنند.

متقاضیان شرکت در آموزش مجازی دانشجویان برای ورود به سامانه، از کدملی و شماره تلفن همراه خود استفاده نمایند.

متاهلین فقط یکبار و توسط سرگروه خود می‌توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند و در صورت پذیرفته شدن در قرعه کشی، به صورت متاهلی اعزام خواهند شد.

پذیرفته نشدگان در عمره برای شرکت در آموزش مجازی تا ۲۸ آبان فرصت دارند به این سامانه مراجعه کنند، لذا با توجه به حجم بالای مراجعه به سامانه مذکور، در صورتی که به مشکلی در سامانه آموزش مجازی مواجه شدند، می‌توانند در روزهای بعد جهت شرکت در دوره‌ها مراجعه کنند.

آموزش مجازی دوره های آموزشی شماره تلفن شرکت مراجعه عمره نتایج دانشگاهیان قرعه کشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر