کد خبر: 236048 A

معاون پژوهش دانشگاه آزاد مسجدسیلمان به ایلنا خبر داد:

این کارگروه از اساتید متخصص در زمینه جامعه شناسی و روانشناسی تشکیل شده که با همکاری یک نماینده از بهزیستی آغاز به کار خواهد کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد واحد مسجدسیلمان گفت: برای کارگروه آسیب‌شناسی خودکشی‌های اخیر در مسجد سلیمان تا سقف ۲۰ میلیون تومان از سوی بهزیستی تامین اعتبار صورت گرفته است.

احمد نیامدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: این کارگروه از اساتید متخصص در زمینه جامعه شناسی و روانشناسی تشکیل شده که با همکاری یک نماینده از بهزیستی آغاز به کار خواهد کرد.

وی ادامه اداد: اعتباری تا سقف ۲۰ میلیون تومان برای بررسی وضعیت خودکشی در مسجدسلیمان برای این کارگروه تعیین شده است که پس از دریافت اطلاعات تکمیلی از سوی دادستان و نیروی انتظامی این کارگروه به طور رسمی کار خود را آغاز خواهد کرد.

نیامدپور تصریح کرد: دانشگاه آزاد متخصصان خوبی در زمینه جامعه شناسی و روانشناسی داشته و مستعدترین ارگان در یک کار پژوهشی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اعضای کارگروه از سوی دانشگاه دو نفر تعیین شده و خود بنده نیز سرپرستی تیم را بر عهده دارم، افزود: امیدواریم با بررسی های بومی به یکسری راه‌حل‌ها که مختص مسجد سلیمان است، برای حل مسئله خودکشی برسیم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد واحد مسجدسیلمان خاطرنشان کرد: فاکتورهای مختلفی مانند سن، جنس، تحصیلات و… برای این تحقیق نیاز است که مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه برای آسیب شناسی اعلام شود.

بهزیستی جامعه شناسی خودکشی دانشگاه آزاد روانشناسی فناوری مسجد نیروی انتظامی کارگروه آسیب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر