کد خبر: 243922 A

رئیس سازمان مدارس غیردولتی مطرح کرد:

تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری برای نسل جدید و آینده ساز کشور بدون برنامه‌ریزی و بر اساس ظرفیت‌ها و شناخت موانع امکان پذیر نیست.

معاون وزیرو رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی و خانواده در همایش شوراهای آموزش و پرورش استان مرکزی در کانون امام خمینی(ره) اراک اظهار کرد: نظارت و کنترل بر اجرای قوانین شوراها می تواند آموزش و پرورش را در توسعه کمی و کیفی یاری دهد.

به گزارش ایلنا، مرضیه گرد با بیان اینکه جامعه اسلامی با معضل تهاجم و شبیخون فرهنگی مواجه است، اظهار کرد: اولیا و معتمدین در شوراهای آموزش و پرورش یکی از تصمیم سازان مهم درچگونگی برخورد با این معضل اجتماعی هستند.

معاون وزیرآموزش و پرورش درحوزه مشارکت های مردمی گفت: نظارت و کنترل براجرای قوانین شورا و تشکیل کارگروه های تخصصی می تواند مجموعه آموزش و پرورش را در توسعه کمی وکیفی یاری دهد.

وی خیرین مدرسه ساز را به عنوان الگوی جامعه دانست و ادامه داد: باید دستان این افراد نوع دوست بوسه زد که از سرمایه و فرصت خود به منظورارتقای مجموعه بزرگ علمی کشور دریغ نمی ورزند.

وی افزود: استان مرکزی و به ویژه شهرستان اراک قلب اقتصادی کشور محسوب می شود و می تواند به عنوان شاهرگ حیاتی به هرکجای کشورخروجی های خوبی در امرتولید داشته باشد.

وی افزود: در استان مرکزی به سبب ظرفیت خوب چرخه اقتصادی نباید دغدغه مدرسه تخریبی و فضای آموزشی وجود داشته باشد.

گرد گفت: تصمیم سازی و تصمیم گیری برای نسل جدید و آینده ساز کشور بدون برنامه ریزی و بر اساس ظرفیت ها و شناخت موانع امکان پذیر نیست.

وی در بخش دیگری ازسخنانش اهانت نشریه غربی به پیامبر اسلام را محکوم کرد و گفت: استکبار با شیوه های غیرانسانی و رفتارهای نابهنجار مقدسات دینی را مورد استهزا قرا می دهد.

وی ادامه داد: اقدام ناشایست این افراد ریشه در جهل و نادانی دارد و در صورتی که مسئول نشریه به اولیه ترین اصول اخلاقی مقید بود، اجازه نمی داد به شخصیت مهم دینی و معنوی جهان اسلام اهانت شود.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان مرکزی استکبار امام خمینی جامعه جامعه اسلامی خانواده قلب مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر