کد خبر: 471263 A

انتخابات شورای شهر و روستا در خراسان رضوی:

اولین روز ثبت نام داوطلبان شورای شهر و روستا آخرین لحظات خود را سپری می‌کند و تا به حال بیش از 150 نفر برای شرکت در انتخابات شورای شهر مشهد ثبت نام کرده‌اند.

جواد حسینی،‌معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایلنا میزان ثبت‌نام کنندگان را در روز اول نسبت به سال گذشته بیشتر خواند و گفت: تا ساعت  11:30 در کل استان خراسان رضوی نزدیک به  500 نفر برای شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا ثبت نام کردند. در شهر مشهد 150 نفر و  در بخش مرکزی نیز 70 نفر ثبت نام کرده اند.

‌معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه انتظار نمی‌رفت در روز اول سال استقبال چندانی صورت بگیرد، افزود:  به نسبت دوره گذشته استقبال بسیار خوب بوده و با حضور گسترده کاندیداها مواجه بودیم. دوره‌های پیشین در روزهای آغازین تعداد ثبت نام کنند‌گان هرگز به این اندازه نبود.

حسینی با اشاره به اینکه در میان ثبت نام کنند‌گان افراد شاخص نیز حضور داشتند ادامه داد: در مجموع بیش از 8 هزار و پانصد نفر در کل استان خراسان رضوی به عنوان اعضای شورای شهر و روستا انتخاب خواهند شد. در این میان پیش بینی می شود 20 هزار نفر در مجموع به عنوان کاندیدا در کل استان ثبت نام کنند.

استان خراسان رضوی مشهد انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر