کد خبر: 138891 A

معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران:

موضوع واگذاری شرکت انتقال گاز به بخش خصوصی مطرح نیست و این شرکت وظایف عملیاتی خود را همچنان زیر نظر شرکت ملی گاز ایران انجام می دهد.

معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر نقش مهم این شرکت در انتقال گاز به مبادی مصرف، گفت: موضوع واگذاری موضوع شرکت انتقال گاز به بخش خصوصی مطرح نیست.

به گزارش ایلنا، عبدالحسین ثمری در بازدید از مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز ساوه و قم، شرکت انتقال گاز را از ارکان اصلی شرکت ملی گاز ایران دانست و گفت: این شرکت وظیفه انتقال گاز از مبادی تولید(پالایشگاه ها) به مبادی مصرف یعنی شهرها، روستاها و مراکز صنعتی را برعهده دارد.

ثمری ادامه داد: بر این اساس موضوع واگذاری شرکت انتقال گاز به بخش خصوصی مطرح نیست و این شرکت وظایف عملیاتی خود را همچنان زیر نظر شرکت ملی گاز ایران انجام می دهد.

معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران در حاشیه بازدید از این تاسیسات، در جلسه ای با حضور مدیر و اعضای هیئت رئیسه منطقه سه و روسای ایستگاه های مذکور، به بررسی و تشریح وضعیت موجود در ایستگاه های شرکت انتقال گاز پرداختند.

ثمری با بیان این که مهمترین ویژگی شرکت انتقال گاز، پراکندگی و گستردگی عملیاتی این شرکت در تمام نقاط کشور است، گفت: این شرکت فعالیت گسترده ای در بخش خطوط لوله انتقال گاز و ایستگاه های تقویت فشار دارد که نیروی انسانی توانمند این شرکت نقش اصلی و تعیین کننده ای در تحقق این مهم دارد.

وی ادامه داد: بر این اساس مدیریت شرکت انتقال گاز به بحثآموزش و ایجاد حس آرامش خاطر و انگیزش در نیروی انسانی اهمیت و ارزش بسیار زیادی قائل است.

ثمری با بیان این که شرکت انتقال گاز در سال های گذشته و در شرایط بحرانی عملکرد مطلوبی در انتقال گاز به مبادی مصرف داشته است، اظهار داشت: بر این اساس و به پشتوانه همین آمادگی می توانیم شرایط تامین گاز ایمن و پایدار را برای هموطنان فراهم کنیم.

گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر