کد خبر: 181741 A

وزارت نیرو در اطلاعیه‌ای تاکید کرد؛

از تمامی هموطنان صمیمانه تقاضا می‌شود در روزهای گرم تابستان درخصوص مصرف بهینه آب و برق به‌ویژه در ساعت‌های اوج مصرف و همچنین درباره استفاده مناسب و اقتصادی از وسایل سرمایشی اهتمام لازم را به عمل آورند.

وزارت نیرو طی اطلاعیه‌ای از همه هموطنان درخواست کرد تا به‌منظور تامین هرچه بهتر و پایدار خدمات آب و برق، نسبت به مصرف بهینه و صرفه‌جویی توجه بیشتری داشته باشند.
به‌گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، متن این اطلاعیه به‌شرح زیر است:
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و قدردانی از همراهی هموطنان عزیز با خدمت‌گزاران خویش در صنعت آب و برق، با عنایت به آغاز فصل گرما و افزایش قابل‌توجه میانگین دمای هوا در روزهای گذشته، بهره‌برداری از منابع آب و انرژی برق به حداکثر مقدار ممکن رسیده و تمام همت و تلاش کارکنان وزرات نیرو بر تامین پایدار، مطمئن و کیفی آب و برق برای تمامی مشترکان در سراسر کشور و جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از افزایش حداکثری مصرف متمرکز شده است.
بدیهی است به ثمر نشستن این تلاش‌ها، افزون بر اقدام‌های مهندسی و فنی و به‌کارگیری تمام توان سخت‌افزاری، نیازمند همت و عنایت هموطنان عزیز در مصرف بهینه و اعمال شیوه‌های صحیح مصرف است که سبب کاهش فشار بر تاسیسات تامین و بهره‌برداری آب و برق شده و بر کیفیت و پایایی خدمات ارایه شده و بهره‌مندی شمار بیشتری از هموطنان از این خدمات خواهد افزود.
از این رو، از تمامی هموطنان صمیمانه تقاضا می‌شود در روزهای گرم تابستان درخصوص مصرف بهینه آب و برق به‌ویژه در ساعت‌های اوج مصرف و همچنین کنترل و صرفه‌جویی در مصارف آب و برق اهتمام لازم را به عمل آورند.

انرژی برق صرفه جویی صنعت مشکلات مصرف وزارت آب نیرو هموطنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر