کد خبر: 201094 A

ماموران پلیس آگاهی شهرستان یک دستگاه تانکر نفتکش که از خوزستان بارگیری و قصد انتقال سوخت قاچاق به شهرستان های مجاور را داشت، متوقف و در بازرسی از آن ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی پارسیان(گاوبندی) گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی درعملیاتی جداگانه ۱۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان کشف شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی هرمزگان ˈسرهنگ علی ندرخانیˈ افزود: در عملیات نخست نیروهای انتظامی در ایستگاه لاورچهو حین کنترل محورهای اصلی و فرعی موفق به توقیف سه دستگاه تانکر حامل سوخت و کشف بیش از۷۰ هزار لیتر سوخت قاچاق شدند.

وی گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان همچنین یک دستگاه تانکر نفتکش که از خوزستان بارگیری و قصد انتقال سوخت قاچاق به شهرستان های مجاور را داشت، متوقف و در بازرسی از آن ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی پارسیان از کشف محل دپو سوخت قاچاق در یک عملیات توسط ماموران پاسگاه های بوچیر، کوشکنار و شهید باقری خبر داد و خاطرنشان کرد: دراین عملیات بیش از هفت هزار لیتر سوخت قاچاق دپو شده کشف و دو نفر از قاچاقچیان که تبعه افغانی بودند دستگیر شدند.

قاچاق سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر