کد خبر: 201531 A

دبیر کل و اعضای خانه کارگر در دیدار با وزیر نفت:

تمامی دعوا‌ها و تحریم‌ها برسر نفت بوده زیرا تحریم کنندگان تمام هدفشان جلوگیری از کسب درآمد ایران بوده است / امیدوارم که دیگر بار شاهد ظهور افرادی همچون بابک زنجانی در مجموعه صنعت نفت کشور نباشیم..

دبیر کل خانه کارگر با قدردانی از زحمات وزیر و کارکنان وزارت نفت ابراز امیدواری کرد که دیگر بار شاهد ظهور افرادی همچون بابک زنجانی در مجموعه صنعت نفت کشور نباشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر در جریان دیدار صمیمانه اعضای خانه کارگر با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت که به مناسبت هفته دولت و قدردانی از دولتمردان تدارک دیده شده بود، با بیان اینکه بر اساس یک سنت قدیمی و کارگری هر زمان فرصتی حاصل می‌شد تمایل داشته‌ایم که از زحمات وزرا تشکر داشته باشیم، اظهاراشت: ما در دیدار و قدردانی از دولتمردان هیچگاه بحثخودی و غیر خودی را مدنظر قرار نداده و همواره در هر برهه‌ای قدردان زحمات دولتمردان بوده‌ایم کما اینکه در ۸ سال گذشته نیز این رویه را دنبال کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه این هفته زمان تجلیل از خدمات و کرامت کسانی است که زحمات فراوانی برای مردم کشیده‌اند، خطاب به وزیر نفت گفت: وزرا سمبل دستگاه‌های خدمات رسان به ملتند، و جنابعالی سمبل وزارتی هستید که توانستید وزارتخانه را با وجود مشکلات و معضلات فراوان احیا کنید.

محجوب افزود: با توجه به اینکه ابتدا و انتهای تمامی تحریم‌ها به نفت ختم شده و تلاش زیادی برای به چرخه آوردن نیاز داشته با این وجود وزارت نفت با درایت شما همچون هواپیمای رادارگریز بهتر از دیگر دستگاه‌ها گریخته و توانسته از کیان مالی و اقتصادی کشور به بهترین وجه ممکن صیانت کند.

وی وزارت نفت را مهم‌ترین بخش در تامین رزق و روزی و مایحتاج مردم و همچنین گرانیگاه تصمیمات دولت عنوان و خاطرنشان کرد: اقدامات مثبت انجام شده در این وزارتخانه متاثر از تلاش وزیر نفت و همکاران در سطوح مختلف از کارگران خط اکتشاف و پالایش تا کارمندان بخش‌ها و زیر مجموعه‌های مختلف این وزارتخانه است.

دبیر کل خانه کارگر تصریح کرد: مجموعه وزارت نفت تمام تلاش خود را برای تکرار نشدن دوباره بابک زنجانی بکار بسته چرا که این شخص با توسل به انواع شیادی کشور را دچار درماندگی کرده بود.

وی ادامه داد: در آن زمان بابت چک بابک زنجانی که به تامین اجتماعی آورده و آبروریزی که برای کشور به بار آورده بود پاداش داده شد و حال نیز دستگاه قضا بابت ۲میلیارد و ۷۰۰ میلیارد دلاری که مشخص نیست به کجا رفته در تلاش است که این مشکل را حل کند.

محجوب با ابراز قدردانی از زحمات وزیر نفت تاکید کرد: اگر کیاست وسیاست عمیق و کار پر از تلاش و با برنامه وزیر نفت نبود امکان بهبود وضعیت درصنعت نفت و افزایش میزان صادرات نفت وجود نداشت.

وی تصریح کرد: تمامی دعوا‌ها و تحریم‌ها برسر نفت بوده زیرا تحریم کنندگان تمام هدفشان جلوگیری از کسب درآمد ایران بوده است و سردمداران کنونی نفت توانسته‌اند بخوبی بر آن‌ها فائق آمده و موفقیت‌های زیادی حاصل کنند به طوری که اکنون درآمدهای نفتی مسیر قبلی خود را طی نمی‌کند و تمامی این دستاورد‌ها مرهون وزیر نفت بوده است.

وزیر نفت خانه کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر