کد خبر: 214626 A

روزانه بطور میانگین ٧٣ میلیون لیتر بنزین و ٥۶ میلیون لیتر نفت گاز غیر نیروگاهی از طریق جایگاههای سوخت کشور عرضه می شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: روزانه بطور میانگین ٧٣ میلیون لیتر بنزین و ٥۶ میلیون لیتر نفت گاز غیر نیروگاهی از طریق جایگاههای سوخت کشور عرضه می شود.

به گزارش ایلنا، سیدناصر سجادی با تاکید بر تعامل با جایگاهداران و رانندگان نفتکش ها، اظهار داشت: تعامل با هر یک از این بخش ها با هدف شناخت و رفع مشکلات آنها در ارائه هرچه بهتر خدمات سوخت رسانی به مصرف کنندگان نقش بسزایی دارد که باید همواره تداوم داشته باشد.

وی در باره طرح پیشنهادی بانک ملت برای استفاده از کارت بانکی(بجای کالابرگ سهمیه نفت سفید) گفت: این طرح پس از بررسی در صورت تایید، برای نخستین بار در منطقه ارومیه استفاده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران پیش از این اظهار داشته بود: با وجود گسترش گازرسانی در کشور روزانه حدود ۲۶۰ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در کشور عرضه می شود.

وی با اشاره به اهمیت سوخت رسانی از سوی این شرکت، افزود: در صورت تاخیر در کارکردهای پالایش و پخش مشکلات جدی در بخش های مختلف کشور ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خاطرنشان کرد: با وجود گسترش گازرسانی در سال های اخیر، همچنان نقش پالایش و پخش فرآورده های نفتی، پر رنگ باقی مانده است.

ایران بانک ملت بنزین پالایش پخش فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گاز مشکلات نفت میلیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر