کد خبر: 217102 A

محمد باقر نوبخت:

برغم محدودیت منابع با هماهنگی وزیر نیرو به برخی از طرح های اولویت دار که تا پایان سال به بهره برداری می رسند، ۱۰۰ درصد منابع مورد نیاز را تخصیص خواهد داد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: برغم محدودیت منابع با هماهنگی وزیر نیرو به برخی از طرح های اولویت دار که تا پایان سال به بهره برداری می رسند، ۱۰۰ درصد منابع مورد نیاز را تخصیص خواهد داد.

به گزارش ایلنا، محمدباقر نوبخت روز شنبه درهمایش مدیران ارشد وزارت نیرو، افزود: از مشکلات صنعت آب و برق آگاه هستیم و وزیر نیرو با استدلال های قوی این مشکلات را بیان می کند اما در موضوع اقنصاد آب و برق باید به مسایل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نیز توجه شود.

وی ادامه داد: اصلاح اقتصاد آب و برق نیازمند توجه به مسایل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری اظهار داشت: برای تبدیل وضعیت موجود صنعت آب و برق و فاضلاب به وضعیت مطلوب می توان از پتانسیل ها و ظرفیت های بودجه ۹۳،۹۴ و قانون برنامه ششم استفاده کرد.

نوبخت گفت: کمتر از پنج ماه به پایان سال ۹۳ باقی مانده که طی این مدت می توان با استفاده از ظرفیت های بودجه سال جاری ازطریق تخصیص بهینه منابع به سمت جایگاه مطلوب حرکت کرد.

وی افزود: مدیریت بهینه تخصیص این امکان را می دهد که بتوان با وجود منابع محدود به برخی بخش ها به صورت هدفمند کمک کرد.

معاون رییس جمهوری با بیان اینکه وزارت نیرو از ظرفیت های بالایی برخوردار است، گفت: متخصص ترین افراد در بخش آب و فاضلاب و برق در وزارت نیرو حضور دارند که باید از ظرفیت های آنها استفاده شود.

آب و فاضلاب اجتماعی و فرهنگی استفاده از ظرفیت اقتصاد برق بودجه رییس جمهوری صنعت مشکلات وزارت نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر