کد خبر: 106088 A

تعدادی از اهالی و بسیجیان روستای قبله با ارسال نامه ای به سردار کاکی، فرمانده سپاه استان ایلام، از اجرای برنامه های فرهنگی توسط گروه های جهادی دانشجویی در این روستا تقدیر و تشکر کردند.

تعدادی از اهالی و بسیجیان روستای قبله با ارسال نامه‌ای به سردار کاکی، فرمانده سپاه استان ایلام، از اجرای برنامه‌های فرهنگی توسط گروه‌های جهادی دانشجویی در این روستا تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش ایلنا، در متن این نامه آمده است: اینجانبان تعدادی از بسیجیان و مردم روستای قبله به نمایندگی مردم این روستا از جناب سرهنگ حاج طهماسبی، جانشین محترم فرماندهی سپاه استان و کلیه دانشجویان اعزامی به خاطر اجرای برنامه‌های قرهنگی و مراسم شهادت امام صادق(ع) و همچنین برگزاری یادواره سردار رشید اسلام شهید عبداله محسنی و شهدای روستا صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می‌آوریم. از خداوند منان توفیق روزافزون برای حضرتعالی و کلیه همکارانتان خواهان و خواستاریم.

در ادامه این نامه اظهار امیدواری شده است: در پایان از محضر حضرتعالی انتظار می‌رود برنامه‌های فرهنگی در روستای موصوف تداوم یابد.

لازم به ذکر است گروه جهادی دانشگاه پیام نور ایلام متشکل از ۲۵ نفر از برادران و خواهران دانشجوی بسیجی به مدت ۲ هفته در روستای قبله مشغول اجرای فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی بوده است.

روستای قبله از توابع دهستان بولی بخش چوار شهرستان ایلام بوده و دارای ۲۶ خانوار و ۱۳۶ نفر جمعیت است.

اجرای برنامه های فرهنگی امام صادق برنامه های فرهنگی دانشگاه پیام نور فعالیت های فرهنگی اسلام ایلام روستا روستای قبله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر