کد خبر: 109429 A

در شش ماهه اول سال جاری، ۹ جلسه شورای برنامه ریزی در این اداره کل تشکیل شده و ۶۹ مصوبه نیز در آن ها به تصویب رسیده است.

معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان ایلام گفت: در شش ماهه اول سال جاری، ۹ جلسه شورای برنامه ریزی در این اداره کل تشکیل شده و ۶۹ مصوبه نیز در آن ها به تصویب رسیده است.

به گزارش ایلنا مرضیه قنبریان با اعلام این مطلب ادامه داد: در این جلسات ۶۹ مصوبه به تصویب اعضا رسیده و برای اجرا و عملیاتی شدن، به ادارات مربوطه اداره کل ارجاع داده شد که تاکنون ۹۶ درصد این مصوبات اجرایی شده است.

وی اظهار داشت: بیشترین مصوبات، مربوط به معاونت منابع انسانی و امور پشتیبانی با ۲۵ درصد، و اداره نظارت بر اجرای استاندارد با ۲۱ درصد بوده و اهم مصوبات، اصلاح برنامه سال ۹۲، تهیه و ابلاغ شرح وظایف کارکنان، خرید تجهیزات آزمایشگاهی، پیگیری و تجهیز ساختمان های اداری و آزمایشگاهی اداره کل و نمایندگی ها در شهرستان ها و اقدامات اجرایی طرح طاها در مرکز استان و شهرستان هاست.

قنبریان افزود: با توجه به الگوگیری از شورای معاونان سازمان، اعضای شورای برنامه ریزی این اداره کل در سال ۱۳۹۲، شامل مدیرکل، معاون ارزیابی انطباق، معاون منابع انسانی و امور پشتیبانی، رییس اداره نظارت بر اجرای استاندارد، رییس اداره تایید صلاحیت و سیستمهای مدیریت کیفیت، رییس اداره ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی، مسئول روابط عمومی و رییس اداره استاندارد شهرستان مهران به نمایندگی از ادارات شهرستانی است و این شورا از اسفند ماه ۱۳۸۷ تاکنون فعال است.

معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان ایلام عنوان کرد: وظیفه این شورا، پایش برنامه های تدوین شده و کنترل و نظارت، و تامین منابع و رفع موانع فعالیت های اجرایی است.

استاندارد اعضای شورای جلسه شورای برنامه ریزی روابط عمومی کنترل و نظارت شورای اداره اجرایی ایلام مصوبات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر