کد خبر: 109724 A

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر در استان ایلام از اجرای با شکوه برنامه‌های هفته ناجا در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر در استان ایلام از اجرای با شکوه برنامه‌های هفته ناجا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا سرهنگ «جهانگیر زارعی» از اجرای با شکوه برنامه‌های هفته ناجا در این شهرستان خبر داد و افزود: برنامه‌های امسال هفته ناجا بارویکرد آموزشی و مطالعاتی همه اقشار مردم را تحت پوشش خود قرار داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر تقدیر از کارکنان ساعی، دیدار با خانواده معظم شهداء و ایثارگران، ارائه عملکرد انتظامی شهرستان برای مردم قبل از خطبه‌های نماز جمعه، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی، دیدار با امام جمعه شهرستان و… را از مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده در هفته ناجا در سال جاری امسال عنوان نمود.

سرهنگ «زارعی» با اشاره به شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس از اجرای طرح‌های ویژه پیشگیری و ترافیکی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: در طول سال تحصیلی و خصوص آغاز آن با استقرار گشت‌های پیاده سواره در سه نوبت صبح، ظهر و عصر پیش بینی‌های لازم در خصوص تأمین امنیت مدارس به عمل آمده است و در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هنجارشکنان جامعه برخورد قانونی خواهد شد.

وی به اجرای آموزش ترافیکی در مهدهای کودک و مدارس ابتدایی توسط کار‌شناسان پلیس راهنمایی و رانندگی اشاره و خاطر نشان کرد: در ایام هفته ناجا فرماندهان کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی در حوزه شهری و روستای با حضور در جمع مردم در مساجد، محلات و مدارس در جهت تعاملات تنگاتنگ تلاش خواهند داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر همچنین از برپایی نمایشگاه مجازی در مدارس و برگزاری نشست‌های تعامل با اساتید دانشگاهی برگزاری مسابقات ورزشی، رزمایش خودرویی و برگزاری مسابقه خاطره نویسی و… از برنامه‌های این فرماندهی در ایام هفته ناجا عنوان کرد.

امام جمعه پلیس راهنمایی و رانندگی پوشش جامعه خانواده خطبه های نماز جمعه شهرستان امنیت ایلام ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر