کد خبر: 109726 A

جانشین انتظامی استان ایلام:

مردم داری، قانون مداری و روز آمدی محورهای اصلی برنامه‌های هفته ناجا در سال‌ جاری‌ست.

جانشین انتظامی استان ایلام گفت: مردم داری، قانون مداری و روز آمدی محورهای اصلی برنامه‌های هفته ناجا در سال جاری است.

به گزارش ایلنا سرهنگ «حسن سماواتی» با بیان این مطلب گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده محور کلیه برنامه‌ها حول سه مقوله مردم داری، قانون مداری و روز آمدی قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: برآنیم با ارائه خدمات مضاعف نمایشی قدرتمند از توانمندی‌های نیروی انتظامی را به خوبی به نمایش بگذاریم.

جانشین انتظامی استان ایلام توجه به آموزش محلات، مساجد و مدارس را به عنوان رویکرد اصلی برنامه‌های هفته ناجا خواند و گفت: خدمات رسانی مضاعف به مردم، کیفی سازی برنامه‌ها و نهادینه کردن ارزشهای اسلامی و اخلاقی و تقدیر و تشکر از خانواده کارکنان و خانواده معظم شهداء ایثارگران و بازنشستگان از برنامه‌های ویژه این هفته در سال جاری است.

وی افزود: در مجموع برنامه‌های هفته ناجا در سال جاری نسبت به سال‌های گذشته با توجه به اهداف آن بهتر و مفید‌تر بوده و می‌تواند گوشه‌ای از زحمات ناجا به آحاد مختلف مردم را به نمایش بگذارد.

سرهنگ سماواتی در ادامه به نقش مردم در تولید امنیت اشاره و خاطر نشان کرد: آحاد مردم یا بعنوان فرد در خانواده و یا به عنوان فرد در جامعه نقش اساسی در تولید و برقراری امنیت اجتماعی پایدار دارند.

وی اظهار داشت: امنیتی در جامعه پایدار است که متکی به مردم بوده ومردم در آن نقش ایفا کنند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: یکی از وظایف ناجا که در قانون اساسی به آن اشاره شده است برقراری امنیت در جامعه است و ناجا بر این اعتقاد است که حفظ و برقراری امنیت وظیفه یک سازمان به تنهایی نیست و همه ارگان‌ها و سازمان‌ها و نهاد‌ها در این امر نقش اساسی دارند.

جامعه خانواده خدمات رسانی قانون قانون اساسی نیروی انتظامی مردم امنیت ایلام ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر