کد خبر: 109856 A

فرمانده انتظامی شهرستان مرزی مهران: برقراری امنیت این تعداد زائر وظیفه ای لذت بخش برای پلیس است.

فرمانده انتظامی شهرستان مرزی مهران با اشاره به تردد بیش از ۵ هزار مسافر از مرز زمینی مهران گفت: برقراری امنیت این تعداد زائر وظیفه ای لذت بخش برای پلیس است.

به گزاارش ایلنا سرهنگ " محسن کشتکار " اظهار داشت: مهران سرزمینی مقدس و محل عروج شهدای گرانقدری است که با اهداء خون خود نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

وی با اشاره به پذیرایی مرزی مهران از زائران عتبات عالیات گفت: مردم مرز دار این شهر به واقع از جنس مردان و زنان هشت سال دفاع مقدس هستند که مسیر زیارت قبور ائمه معصومین از دیار آن ها می گذرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران تصریح کرد: پلیس در این شهرستان وظیفه حساس و در عین حال لذت بخشی را در برقراری و تأمین امنیت زائران عتبات عالیات بر عهده دارد و به همین خاطر به این وظیفه خود می بالد.

وی در ادامه با گرامیداشت هفته ناجا گفت: شعاری که برای امسال انتخاب شده است در واقع تبلور رویکرد جامعه محوری پلیس است که امروزه شاهد اقتدار و توانمندی نیروی انتظامی در همه عرصه های تحقق امنیت اجتماعی هستیم.

سرهنگ کشتکار یادآور شد: در هفته ناجا سعی داریم با ارائه خدمات مضاعف به مردم و افزایش نیرو و تجهیزات به روز، نمایشی زیبا و قوی از پلیس را به نمایش بگذاریم.

وی در پایان امنیت را یک تولید اجتماعی دانست و ابراز امیدواری کرد: با همکاری و همراهی مردم بتوانیم امنیتی قابل قبول را که خواسته به حق آنان است در سطح شهرستان برقرار کنیم.

انقلاب اسلامی جامعه مردان و زنان نیروی انتظامی هشت سال دفاع مقدس امنیت عتبات مهران عالیات زائران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر