کد خبر: 109863 A

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان ایلام: یکی از پایه های اساسی پیشگیری از جرایم، نقش آفرینی صحیح عامه مردم در برقراری نظم و امنیت عمومی است.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: یکی از پایه های اساسی پیشگیری از جرایم، نقش آفرینی صحیح عامه مردم در برقراری نظم و امنیت عمومی است.

به گزارش ایلنا سرهنگ " حسن کاظمی " با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی مصمم است با شعار اقتدار پلیس، در سایه مردم داری، قانونمندی و روز آمدی و با نگاه جامعه محوری به ایفای وظیفه خطیر خود در جلب رضایت مردم بپردازد.

وی هفته ناجا را فرصت مناسبی دانست تا پلیس بتواند خدمات، امکانات، تجهیزات و عملکرد خود را در معرض دید مردم گذاشته و با اخذ نظرات آن ها در تحقق امنیت اجتماعی پایدار بیش از پیش موفق عمل کند.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان ایلام استقرار نظم و امنیت و پیشگیری انتظامی از وقوع جرایم را مهمترین وظیفه پلیس پیشگیری دانست و گفت: در این راستا با برقراری تعامل هدفمند با سایر سازمان ها و ارگان های دولتی سعی داریم از تمام پتانسیل های موجود برای کاهش جرایم و افزایش احساس امنیت در سطح استان استفاده نمائیم.

وی تقویت و آموزش گشت های کلانتری ها، فعال سازی شرکت های حفاظتی مراقبتی و توجه ویژه به استفاده از نگهبان محله در بین محلات، شرکت ها و ادارات دولتی و تجهیزات کلانتری ها و گشت ها به امکانات روز را از دیگر اقدامات پلیس پیشگیری در راستای کاهش جرایم و مقابله با مجرمان در سطح استان خواند.

سرهنگ کاظمی کاهش ۴ درصدی وقوع سرقت و افزایش ۱۴ درصدی کشف سرقت ها در ۶ ماهه ابتدای سالجاری را از نتایج فعالیت های ذکر شده خواند و ابراز امیدواری کرد این روند با همراهی مردم ادامه یابد.

جامعه جرم سرقت فرماندهی انتظامی استان نظم و امنیت نیروی انتظامی مردم پیشگیری امنیت ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر