کد خبر: 109867 A

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از برپایی نمایشگاه نسیم آگاهی همزمان با ایام هفته ناجا خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از برپایی نمایشگاه نسیم آگاهی همزمان با ایام هفته ناجا خبر داد.

به گزارش ایلنا سرهنگ " علیرضا گوهری " در تشریح این خبر گفت: این نمایشگاه از اولین روز هفته ناجا با هدف ارتقاء سطح آگاهی و هوشیاری مردم در حوزه جرایم مختلف برپا می شود.

وی اضافه کرد: نمایشگاه نسیم آگاهی شامل آموزش هایی می شود که از طریق پوستر، بروشور، نمایش فیلم، تجهیزات و امکانات فنی و آزمایشگاهی پلیس و… در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام تصریح کرد: برنامه بازدید اقشار مختلف مردم از این نمایشگاه تدوین و بر اساس آن آحاد مردم از جمله دانشگاهیان، دانش آموزان، مسئولان ادارات دولتی و… از محتوای نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

این مقام انتظامی در ادامه به موفقیت های پلیس آگاهی استان در کشف قتل های انجام شده پرداخت و گفت: ۱۰۰درصد قتل های صورت گرفته کشف و قاتلان نیز شناسایی و دستگیر شده اند.

وی همچنین دستگیری سارقان حرفه ای، کشف سرقت مسلحانه بانک و طلافروشی را از دیگر فعالیت های مهم یکسال گذشته پلیس آگاهی خواند و گفت: احساس امنیت موجود در استان از مسیر فعالیت کارآگاهان پلیس آگاهی می گذرد.

سرهنگ گوهری در پایان با گرامیداشت هفته ناجا گفت: پلیس آگاهی در این هفته برنامه های مختلف دیگری از جمله نمایش فیلم های مستند جنایی از سیمای مرکز استان و حضور در جمع دانش آموزان را اجرا خواهد کرد.

پلیس آگاهی دانش آموزان سرقت شناسایی و دستگیر فرماندهی انتظامی استان قتل نمایشگاه امنیت ایلام ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر