کد خبر: 109871 A

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام خدمت صادقانه به مردم را از ارزشمندترین کارها دانست.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام خدمت صادقانه به مردم را از ارزشمندترین کارها دانست.

به گزارش ایلنا سرهنگ " شهاب عزیززاده " گفت: کارکنان نیروی انتظامی در شرایط مختلف زمانی و مکانی آماده خدمت به مردم هستند و این خدمت صادقانه نزد خداوند ارزشمند است و مردم نیز قطعاً قدر دان آن هستند.

وی با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح های انتظامی در سطح شهرستان ایلام گفت: در طول شش ماهه ابتدای سال جاری با اجرای طرح های مختلف تلاش گردید که امنیت عمومی در شهر و رضایت مندی مردم را در پیش داشته باشیم.

وی اجرای طرح های پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز، اجرای موفق طرح نوروزی، برگزاری جلسات مستمر با نیروی مقاومت بسیج، برگزاری کلاسهای آموزشی در مدارس و مساجد، اجرای طرح های پاکسازی پارکها و تفرج گاهها و… را از مهمترین فعالیت های انتظامی شهرستان ایلام در شش ماهه ابتدای سال جاری عنوان کرد.

سرهنگ عزیززاده در بخش دیگری از سخنانش گفت: امنیت به عنوان یک محصول اجتماعی بیش از آنکه یک مقوله سیاسی، حکومتی و دولتی باشد مفهومی انسانی و اجتماعی است که مستلزم مشارکت مردم در عرصه های مختلف و تعامل آنها با نهادهای انتظامی و امنیتی است.

وی ضمن تقدیر از مردم خوب و فهیم شهرستان ایلام که همچنان با راهنمایی و ارشادات خود پلیس را در کاهش و پیگیری جرائم همراهی می کنند، از آنها خواست هرگونه موارد پلیسی، انتظامی را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

بسیج جرم طرح نوروزی مرکز فوریت های پلیسی نیروی انتظامی مردم امنیت خدمت ایلام صادقانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر