کد خبر: 109876 A

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان چرداول با اشاره به افزایش ۱۱ درصدی کشف قاچاق در این شهرستان از استمرار برنامه های پلیس در مقابله با جرایم شایع و مهم خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان چرداول با اشاره به افزایش ۱۱ درصدی کشف قاچاق در این شهرستان از استمرار برنامه های پلیس در مقابله با جرایم شایع و مهم خبر داد.

به گزارش ایلنا سرهنگ " بهروز علیمرادی " اظهار داشت: در ۶ ماهه ابتدای سالجاری و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کشفیات سرقت و کشف قاچاق به ترتیب ۸۱ و ۱۱ درصد افزایش داشته است.

وی با تأکید بر استمرار و ارتقاء اثر بخشی طرح های انتظامی در مقابله با جرایم شایع و مهم گفت: کشفیات مواد مخدر در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد ۳ درصدی برخوردار بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان چرداول در تبیین خدمات پلیس برای تحقق شاخص های امنیت اجتماعی به تقویم طرح های نیروی انتظامی اشاره و گفت: با اولویت بندی جرایم اجرای طرح ها در قالب عناوین و ضرورت های ویژه شهرستان دسته بندی شده اند.

این مقام مسئول در ادامه به کاهش ۱۶ درصدی تصادفات در ۶ ماهه ابتدای سالجاری اشاره کرد و گفت: در همین مدت با اجرای طرح های مختلف ترافیکی علاوه بر کاهش این میزان تصادفات برخورد با تخلفات حادثه ساز دنبال شده است.

وی با اشاره به خدمات متقابل پلیس و جامعه در تحقق امنیت گفت: مشارکت همه گروههای اجتماعی برای پیشگیری و مقابله با جرایم موجب هم افزایی توان پلیس و ارتقاء شاخص های امنیتی در همه ابعاد آن می شود.

سرهنگ علیمرادی با تأکید بر نقش زیر بنایی امنیت در توسعه همه جانبه جامعه گفت: هم اندیشی و درک مشترک جامعه و پلیس در مقابله با جرایمی که منابع انسانی و معنوی را مورد تهاجم قرار می دهند یک ضرورت اساسی محسوب می شود.

تقویم جامعه رشد سرقت شاخص قاچاق مواد مخدر نیروی انتظامی امنیت تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر