کد خبر: 109877 A

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان ایلام از کسب رتبه اول این استان در اجرای طرح تعویض کارت های قدیمی پایان خدمت سربازی خبر داد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان ایلام از کسب رتبه اول این استان در اجرای طرح تعویض کارت های قدیمی پایان خدمت سربازی خبر داد.

به گزارش ایلنا سرهنگ " رضا یاسمی " اظهار داشت: با اطلاع رسانی مناسب و بهره گیری از ظرفیت و توان خوب کارکنان سازمان وظیفه عمومی، پلیس استان توانست رتبه اول طرح تعویض کارت های پایان خدمت و معافیت را در کشور به دست آورد.

وی همچنین از کسب رتبه دوم معاونت وظیفه عمومی استان در مجموع ارزیابی انجام شده ناجا خبر داد و گفت: این موفقیت ها حاصل تلاش و پاسخگویی مناسب کارکنان به خانواده ها و مردم است.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان ایلام در ادامه با اشاره به راه اندازی مرکز آموزش فرعی صاحب الزمان(عج) در مرکز استان گفت: این مرکز با هدف کاهش دغدغه های مشمولان و خانواده های آن ها و به منظور جذب مشمولان غایب راه اندازی و در هر دوره پذیرای تعداد زیادی از جوانان استان برای ورود به خدمت مقدس سربازی است.

وی گفت: سعی خواهیم کرد با همکاری و هماهنگی سازمان وظیفه ناجا و تعامل مناسب با سازمان های مرتبط زمینه مساعد را برای انجام خدمت سربازی جوانان ایلامی در اقصی نقاط کشور فراهم آوریم.

سرهنگ یاسمی با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا گفت: این هفته که با شعار اقتدار پلیس در سایه مردم داری، قانون مداری و روز آمدی از سیزدهم مهر ماه آغاز می شود حضوری فعال وت پر رنگ خواهد داشت.

وی انجام مشاوره های لازم به مشمولان، افزایش فعالیت شوراهای پزشکی و… را از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این ایام خواند.

خانواده سربازی فرماندهی انتظامی استان قانون پایان خدمت کسب ایلام رتبه تعویض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر