کد خبر: 110100 A

فرمانده انتظامی ایلام از افتتاح پاسگاه مهر گچی در هفته نیرو انتظامی در ایلام خبر داد.

فرمانده انتظامی ایلام از افتتاح پاسگاه مهر گچی در هفته نیرو انتظامی در ایلام خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار " علی دولتی " اظهار داشت: برنامه های هفته نیروی انتظامی بر پایه ایجاد امنیت عمومی و مشارکت عمومی مردم برنامه ریزی شده است.

وی افزود: برگزاری صبحگاه مشترک با سپاه پاسداران و مسئولان استانی و تقدیر از کارکنان ساعی نیروی انتظامی، مانور اقتدار در میدان صبحگاه از سری برنامه های هفته نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی ایلام تصریح کرد: همچنین قرائت پیام مهر در مدارس استان ایلام، حضور کارشناسان اجتماعی در مدارس، محلات نیز از برنامه های ما در هفته نیروی انتظامی است.

وی گفت: بازگشایی شهرک ترافیک، برگزاری مسابقات دارت نیروهای مسلح، همایش امنیت و اتاق فکر بنیاد ملی نخبگان و همچنین ملاقات های مردمی، نشست با شوراهای حل اختلاف، نمایندگان مجلس و دانشگاه ها و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و سران طوایف از برنامه های تدوین شده هفته نیروی انتظامی است.

دولتی اظهار کرد: غبارروبی از مزار شهدا و دیدار با خانواده های محترم آنان، جانبازان و ایثارگران و عیادت ازکارمندان بیمار نیز از برنامه هایی است که به این هفته حال و هوایی دیگر می بخشد.

وی افزود: در هفته نیروی انتظامی پاسگاه مهر گچی در ایلام و همچنین دو پاسگاه در شهرستان های آبدانان و مهران افتتاح می شوند.

فرمانده انتظامی ایلام تصریح کرد: جا دارد که از زحمات اصحاب رسانه در بحثآموزش و اطلاع رسانی درست اخبار به مردم تشکر و قدردانی کنم.

وی گفت: رسانه ها با قلم خود می توانند در بحثامنیت جامعه بسیار موثر باشند.

وی با اشاره به اینکه ما پلیس پاسخگو هستیم و خوشحال می شویم که از ما انتقاد کنند خاطرنشان کرد: انتقاد باید طوری باشد که موجب بدبینی مردم نشود و همچنین خدشه ای به نظام وارد نسازد.

فرمانده انتظامی ایلام تصریح کرد: خبرنگاران باید با قلم خود امنیت را در جامعه حاکم کنند نه اینکه باعثایجاد نا امنی و تشویش در جامعه شوند.

اصحاب رسانه ترافیک جامعه جانبازان و ایثارگران خانواده سپاه پاسداران نخبگان نماینده ولی فقیه نیروی انتظامی ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر