کد خبر: 110111 A

فرمانده انتظامی استان ایلام: نیروی انتظامی بخش عمده‌ای از فعالیت‌های خود را با استفاده از تکنولوژی روز انجام می‌دهد.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: نیروی انتظامی بخش عمده‌ای از فعالیت‌های خود را با استفاده از تکنولوژی روز انجام می‌دهد.

به گزارش ایلنا سردار " علی دولتی " در آستانه هفته ناجا اظهار داشت: رضایتمندی مردم و انضباط اجتماعی محور برنامه‌ها و فعالیت‌های نیروی انتظامی در سال جاری است.

وی ادامه داد: مردم یکی از ارکان مهم امنیت در جوامع بشری هستند، امنیت یک تولید اجتماعی بوده و نیروی انتظامی حافظ این تولیدات مردم و سایر دستگاه‌هاست.

فرمانده انتظامی استان ایلام اضافه کرد: قطعا مفهوم سرمایه اجتماعی با وجود مردم معنا یافته و نیروی انتظامی موظف خدمت رسانی مطلوب به مردم است.

سردار دولتی تصریح کرد: در امنیت اجتماعی پایدار ساز و کار پلیس برمبنای جلب اعتماد عمومی و مشارکت مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی است.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: نخستین مولفه توسعه امنیت پایدار قطعا و یقینا در هر جامعه‌ای امنیت محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: پلیس پیشرفت‌های خوبی را در کشور داشته و در استان ایلام نیز این مهم به تحقق رسیده است.

این فرمانده انتظامی اضافه کرد: مهم‌تر از آن جامعه محوری و رضایتمندی مردم برای پلیس از هر نوع ابزار و امکاناتی بالاتر و مورد توجه است.

وی تصریح کرد: حمایت عمومی از پلیس قطعا سبب کاهش جرائم شده و زمانی که مردم با پلیس همراه و همیار باشند به خودی خود ارتکاب جرم کاسته شده و اقتدار پلیس در آن نظام مبتنی بر پذیرش عامه مردم است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: روزآمدی پلیس هم یکی از مولفه‌های نیروی انتظامی بوده، امروز پلیس این افتخار را دارد که هوشمندانه و با استفاده از تکنولوژی روز، دانش و فناوری، تحقیق و پژوهش و امورات تحقیقاتی و استفاده از مراکز دانشگاهی به عنوان یک پلیس جامعه‌محور و هوشمندانه در برابر موضوعات مختلف عمل می‌کند.

انضباط اجتماعی جامعه جرم خدمت رسانی سرمایه فناوری نیروی انتظامی امنیت ایلام تکنولوژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر