کد خبر: 111872 A

جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام از اعلام ۹۸ درصدی رضایتمندی مدیران و معلمان از نحوه برگزاری همایش همیاران پلیس و فرهنگیاران ترافیک در ایلام خبر داد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام از اعلام ۹۸ درصدی رضایتمندی مدیران و معلمان از نحوه برگزاری همایش همیاران پلیس و فرهنگیاران ترافیک در ایلام خبر داد.

به گزارش ایلنا سرهنگ " حسن سماواتی " گفت: اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی توانسته است با مشارکت دادن، آموزش و سازماندهی دانش آموزان و مدیران و معلمان در ترافیک تحت عنوان همیاران پلیس و فرهنگیاران ترافیک گام های موثری در ارتقاء فرهنگ صحیح عبور و مرور بردارد.

سرهنگ " سماواتی " آموزش و پرورش را به عنوان اصلی ترین فرهنگ ساز در جامعه قلمداد کرد و اضافه کرد: دانش آموزان در غالب طرح های همیار پلیس، پلیس یار نوجوان، پلیس یار جوان، پلیس مدرسه و جلب همکاری های آموزشی توسط فرهنگ یاران پلیس یا همان معلمان دلسوز و زحمت کش سبب شده تا جلوه های ماندگاری از رفع مشکلات اجتماعی به نمایش گذاشته شود.

وی گفت: معاونت اجتماعی طی یک نظر سنجی که از همایش همیاران پلیس و فرهنگیاران ترافیک انجام داده اند از اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی که متولی برگزاری همایش های پلیس راهنمایی و رانندگی است از نظر زمان و مکان و همچنین نحوه برگزاری و سخنرانی ها را مرتبط با همایش عنوان کرد و رضایتمندی ۹۸ درصدی را بخود اختصاص داد.

وی در پایان گفت: در این همایش از ۱۵۰ نفر همیار پلیس و ۲۰ نفر فرهنگیار نمونه و ۱۰ نفر از بازرسان نامحسوس ۲۰ نفر راننده نمونه تقدیر شد.

آموزش و پرورش پلیس راهنمایی و رانندگی ترافیک جامعه دانش آموزان زمان و مکان فرماندهی انتظامی استان مدرسه مشکلات ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر