کد خبر: 111879 A

فرمانده انتظامی استان ایلام تحقق امنیت پایدار درجامعه را درسایه مشارکت مردم دانست.

فرمانده انتظامی استان ایلام تحقق امنیت پایدار در جامعه را در سایه مشارکت مردم دانست.

به گزارش ایلنا سردار " علی دولتی " در جمع اعضای شورای اسلامی شهر و روستا ایلام اظهار داشت: برقراری امنیت پایدار در ایلام مدیون مشارکت همه جانبه مردم و تلاش‌های صادقانه کارکنان نیروی انتظامی استان ایلام است.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب امنیت در استان ایلام خاطرنشان کرد: برای استمرار امنیت پایدار در استان لازم است فرد فرد جامعه با پذیرش مسئولیت عمومی در حوزه امنیت و قانونمداری در ارتقای امنیت اجتماعی سهیم شوند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در سایه تلاش‌های شبانه روزی کارکنان انتظامی استان ایلام است که اکنون شاهد امنیت مطلوب درسطح استان ایلام هستیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امنیت کشور نیازمند مشارکت همگانی است و امنیتی جمهوری اسلامی بر دوش مردم استوار است و امنیت پایدار فقط با مشارکت مردم و پلیس میسر می‌شود.

سرداردولتی تصریح کرد: براساس آمار موجود از کاهش تخلفات مختلف استان ایلام در ردیف استان‌های امن کشور قرار داشته و این شاخصه نیز برازنده مردم استان ایلام است.

فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام از تعامل مثبت مردم استان ایلام در دست‌یابی پلیس به این شاخصه تقدیر و تشکر کرد.

وی ادامه داد: فرهنگ سازی در جامعه یکی دیگر از نیازهای اساسی در تامین امنیت بوده که این مهم نیز باید از قشرهای عظیم و مختلف جامعه شروع و پایه‌ریزی شود.

سرهنگ حسن کاظمی رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان ایلام در این نشست با تاکید بر فرهنگ سازی به عنوان پایه اصلی پیشگیری اجتماعی گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا در موضوع پیشگیری از وقوع جرم سهم بسزایی بر دوش دارند.

گفتنی است در این نشست اعضای شورای اسلامی شهر و روستای ایلام آمادگی خود را برای همراهی با نیروی انتظامی در راستای اجرای طرح های انتظامی، ترافیکی و اجتماعی اعلام کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر پیشگیری از وقوع جرم جمهوری اسلامی شبانه روزی شوراهای اسلامی شهر فرهنگ سازی نیروی انتظامی امنیت ایلام روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر