کد خبر: 112034 A

فرمانده انتظامی استان ایلام تاکید کرد:

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه فضای کسب و کار با امنیت رونق می یابد: گردش چرخ‌های اقتصادی در سایه امنیت میسر است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه فضای کسب و کار با امنیت رونق می یابد، گفت: گردش چرخ‌های اقتصادی در سایه امنیت میسر است.

به گزارش ایلنا سردار " علی دولتی " در جمع صنف طلافروشان استان ایلام اظهار داشت: مبنای مأموریت‌های پلیس مطالبات مردم است و این مردم هستند که پلیس را در مقابله با ناهنجاری اجتماعی یاری خواهند کرد.

وی اضافه کرد: تولید امنیت فرآیندی مشارکتی است که حوزه‌های سیاسی، امنیتی، اقتصادی وفرهنگی در آن دخیل هستند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: گردش چرخ‌های اقتصادی در سایه امنیت میسر است و مبنای مأموریت‌های پلیس مطالبات مردم است.

این مقام مسئول گفت: ارتقاء امنیت در افزایش میزان کسب و کار تأثیر زیادی دارد به طوری که تجربه ثابت کرده افزایش امنیت در جامعه منجر به توسعه اقتصادی و افزایش سرمایه‌گذاری در بخش تولید آن جامعه می‌شود.

سردار دولتی ادامه داد: اصناف و بازاریان با ایفای درست نقش خود در برقراری آرامش و امنیت در جامعه و به خصوص در فضای کسب و کار می‌توانند همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به کاهش جرایمدر سطح استان تصریح کرد: بر اساس آمار موجود استان ایلام در ردیف استان‌های امن کشور قرار داشته و این شاخصه نیز برازنده مردم استان ایلام است.

فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام از تعامل مثبت مردم استان ایلام در دست‌یابی پلیس به این شاخصه تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است، در این نشست رئیس مجمع امور صنمفی طلافروشان و زرگران استان به همراه تنی چند از بازاریان شهر ایلام طی سخنانی از تلاش ها و زحمات نیروی انتظامی در برقراری امنیت و برخورد قاطع با سارقان و کلاهبرداران قدردانی کردند.

شایان ذکر است، در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس به سردار دولتی از زحمات و تلاش های پلیس استان تقدیر شد.

جامعه سرمایه گذاری فرمانده نیروی انتظامی کسب و کار ناهنجاری نیروی انتظامی استان امنیت ایلام فضای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر