کد خبر: 116430 A

مردم استان ایلام از ولایتمدار ترین مردمان در طول انقلاب بوده اند و همواره در راستای منویات ایشان حرکت کرده اند.

استاندار ایلام در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات گفت: مردم استان ایلام از ولایتمدار ترین مردمان در طول انقلاب بوده اند و همواره در راستای منویات ایشان حرکت کرده اند.

به گزارش ایلنا مروارید با اشاره به رشادت ها و پایمردی های مردم استان چه در زمان انقلاب و جه بعد از انقلاب گفت: مردم ایلام در دوران جنگ تحمیلی و دیگر برهه های تاریخی انقلاب همواره بر ارزش های اسلام و انقلاب پافشاری و پایمردی نموده اند و گواه آن پایداری در دوران دفاع مقدس بوده که با اهداء خون شهدا نسبت به دفاع از انقلاب و تمامیت ارزی جمهوری اسلامی از همه چیز خود گذشتند.

مروارید از دیگر نشانه های پایمردی مردم استان بر ارزش های انقلاب را حرکت در مسیر رهبری و ولایت در مسائل و فتنه های سیاسی عنوان کرد و گفت: ولایت مداری واطاعت از رهبری از شاخصه های اصلی مردم استان ایلام در طول تاریخ انقلاب اسلامی بوده است.

وی در ادامه به تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در استان پس از انقلاب اسلامی اشاره کرد وخاطر نشان ساخت: فعالیت ها و اقدامات بسیاری در طول دوران انقلاب اسلامی در ایلام صورت گرفته اما هنوز جای کار و خدمت بسیار است و انشاء الله با همدلی و تعامل با همه ی اقشار و احزاب مختلف مردم استان نسبت به توسعه همه جانبه تلاش کنیم.

اسلام و انقلاب اصحاب رسانه انقلاب انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی جنگ تحمیلی دوران دفاع مقدس فتنه مطبوعات ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر