کد خبر: 117871 A

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ریشه در نهضت عاشورا دارد گفت: قیام امام حسین(ع) باعثزنده ماندن اسلام است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ریشه در نهضت عاشورا دارد گفت: قیام امام حسین(ع) باعثزنده ماندن اسلام است.

به گزارش ایلنا سردار " علی دولتی " در نشست هماهنگی برنامه های نیروی انتظامی ویژه ایام عزاداری ماه محرم اظهارداشت: انحراف از خط حسین(ع) و قیام او باعثسوء استفاده دشمنان ایران اسلامی خواهد شد.

وی اضافه کرد: برخی انحرافات که در مراسم های عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا… الحسین(ع) به وجود می آید نهضت عاشورا را زیر سئوال می برد.

فرمانده انتظامی استان ایلام امر به معروف و نهی از منکر را درس واقعی قیام عاشورا خواند و گفت: عمل به این فریضه واجب باید سر لوحه کار همه دستگاه ها و متولیان امر قرار گیرد.

این مقام مسئول با تاکید بر تاثیر شگرف قیام حسین(ع) بر انقلاب اسلامی گفت: اگر نهضت حسینی نبود امروز انقلاب اسلامی با این اقتدار وجود نداشت.

وی پیروی از خط ولایت را از آموزه های قیام عاشورا خواند و تصریح کرد: دوری و فاصله گرفتن از ولی فقیه زمان کشور را در مسیر گمراهی و نابودی قرار خواهد داد.

سردار دولتی در ادامه از آمادگی کامل نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت مراسم های عزاداری سرور و سالار شهیدان خبر داد و گفت: نیروی انتظامی همگام با پویش عظیم مردمی و با بسیج همه امکانات و نیرو های خدوم به برقراری نظم و امنیت مراسم های این ایام با مشارکت مردم اقدام خواهد کرد.

امام حسین امر به معروف و نهی از منکر انقلاب اسلامی ایران اسلامی عاشورا عزاداری نیروی انتظامی ولی فقیه اسلام ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر