کد خبر: 123919 A

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از اجرای ششمین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا وارز در استان خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از اجرای ششمین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا وارز در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا سرهنگ علیرضا گوهری با اعلام این خبر گفت: در این مرحله با بهره گیری از توان اجرایی عملیاتی و تیم‌های سازماندهی شده با حضور کارکنان اجرایی در سطح استان ایلام به مدت ۷۲ ساعت به مرحله اجرا در آمد.

سرهنگ گوهری در ادامه افزود: کشف ۶۴۰۰۰نخ سیگارت خارجی، ۵۵۹ قلم لوازم آرایشی ۵ قلم اقلام فرهنگی، ۱۲۸۰ کیلوگرم زغال چوب، ۳ قبضه سلاح شکاری و تعدادی تجهیزات دریافت از ماهواره از کشفیات این طرح ۷۲ ساعته بود.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا با همکاری سایر سازمانهای متولی از چندین مصرف کننده عمده سوخت و جایگاه فراورده‌های نفتی سوخت بازدید و بازرسی به‌عمل آمد.

این مقام مسئول گفت: فرزندان سبز پوش نیروی انتظامی در جای جای این منطقه افتخار دارند در جهت تأمین نظم و امنیت و حفظ آسایش مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده و با صلابت و هوشیاری عرصه را بر مجرمان تنگ می‌کنند.

رئیس پلیس آگاهی ایلام در پایان با تأکید بر مبارزه قاطع با قاچاقچیان کالا در استان گفت: نیروی انتظامی مصمم است با کسانی که اقدام به ورود کالای قاچاق به استان می‌کنند برخورد کنند.

پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قاچاق ماهواره مبارزه با قاچاق کالا نظم و امنیت نیروی انتظامی مرحله ایلام سراسری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر