کد خبر: 123928 A

فرمانده مرزبانی استان ایلام از بازدید هوایی استاندار از مرزهای این استان خبر داد.

فرمانده مرزبانی استان ایلام از بازدید هوایی استاندار از مرزهای این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «لطفعلی پاکباز» تصریح کرد: در راستای آشنایی مسئولین با مرز و خدمات مرزبانان این فرماندهی بر آن شد که موجبات سفری هوایی را فراهم آورد. بر همین اساس استاندار ایلام «مهندس مروارید» ضمن استقبال به اتفاق چند تن از معاونین و اعضای شورای تأمین استان در معیت این فرماندهی با یک فروند بالگرد از مرزهای استان بازدید کردنند.

وی افزود: در این بازدید استاندار و همراهانش ضمن کنترل هوایی نوار مرزی از نزدیک تلاش مرزداران را در حراست از مرزهای استان مورد نظارت و ارزیابی قرار دادند که این بازدید با توجه به انتصاب جدید مهندس مروارید در پست استانداری امری ضروری به نظر می‌رسد.

وی تصریح کرد: در این گشت هوایی که مدیر کل اداره اطلاعات استان، معاون سیاسی امنیتی استاندار و فرماندهی هنگ مرزی مهران و فرماندار شهرستان نیز حضور داشتند استاندار ضمن تجلیل از زحمات بی‌شائبه و شبانه روزی در حراست از نوار مرز را جهاد و عبادت توصیف نمود.

ایشان در ادامه بازدید از مرز با حضور در پاسگاه مرزی چک موسی از نزدیک با مرزبانان دیدار و پرسنل پاسگاه را مورد تفقد نقدی قرار دادند.

گفتنی است در این بازدید سرهنگ پاکباز فرمانده مرزبانی استان گزارشی از روند شکل گیری و اقدامات مرزبانی در طول چند سال اخیر ارائه کرد.

اعضای شورای چک شبانه روزی فرماندار شهرستان معاون سیاسی امنیتی استاندار بازدید استان هوایی استاندار ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر